Anasayfa / Haberler / watchOS 4.1 yayınlandı!

watchOS 4.1 yayınlandı!

watchOS 4.1 yayınlandı!

watchOS 4 aktüellemesinin yayınlanmasından kısa bir zaman sonra başlayan watchOS 4.1 test süreci sonra erdi ve yeni versiyonun final versiyonu yayınlandı. Aktüelleme özellikle üçüncü jenerasyon Apple Watch için bir dizi yenilikler kapsıyor.

Bu aktüelleme ile beraber Apple Music içeriği doğrudan Apple Watch Series 3’e aktarılabiliyor. Apple Watch sahipleri artık bir iPhone ile iletişim kurmadan Apple Music’i dinleyebiliyorlar. Beats 1 ve değişik Apple Music radyo istasyonlarına ulaşım imkânı sunan yeni bir Radyo uygulaması da aktüelleme ile gelen yenilikler arasında.

watchOS aktüellemesi ayrıca, Apple Watch’ta LTE irtibatı kullanmak ve Wi-Fi’yi kapatmak için yeni bir Wi-Fi geçişi sunuyor. Yeni watchOS versiyonu aynı zamanda GymKit’i de getiriyor ve Apple Watch’in bilgi paylaşımı emeliyle desteklenen spor donanımları ile eşleştirmesine izin veriyor. iOS ve macOS etraflarına yeni aktüellemeler ile gelen yeni Unicode 10 emojileri de bu versiyon ile Apple Watch kullanıcılarına sunuluyor.

watchOS 4.1 aktüellemesini iOS 11 yüklü iPhone üzerinden Apple Watch uygulamasındaki genel/ yazılım aktüelleme kısmını kullanarak yükleyebilirsiniz. Bu aktüellemeyi yüklemek için iPhone ve Apple Watch’un pillerinin % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayın.

:: Aktüellemeyi Apple Watch’unuza yüklemeyi düşünüyor musunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/watchos-4-1-yayinlandi

Bir önceki yazımız olan macOS High Sierra 10.13.1 yayınlandı! başlıklı makalemizde macOS High Sierra 10.13.1, macOS High Sierra 10.13.1 krack ve macOS High Sierra 10.13.1 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

cloudcomputing

Bulut Servisli Satış Programı

Bulut Servisli Satış Programı Çeşitli yazılım ve donanımların bir arada kullanılarak hızlı bir şekilde satış …