Anasayfa / barkod programı / Uşak Barkod Sistemi

Uşak Barkod Sistemi

İlkleriyle ünlü ilimiz Uşakta, sistematik teknoloji düzeninin önümüzde ki senelerde daha düzenli hale geleceğini şimdiden hayal edebiliyoruz, destek sistemimiz geçen sene Uşakta ki ticaret ağını test ettiğinde ağırlıklı olarak şeker fabrikasının ilimizi kalkındırdığını gözlemledir.

Türkiye’de ki ilk elektriği kullanma özelliği olan teknoloji ilimiz uşakta otomasyon sistemlerini mağaza yazılımları, market şarküteri programları, depo stok yazılımları, stok satış – kasiyer takip entegrasyonları ile barkod sistemlerini de içine katarak Narbarkod firması olarak en güvenli, en hızlı ve gelişime, değişime adapte olmuş, bunun üzerine cari açıkları, ürün stoklarını, kar-zarar modülleriyle pekiştirmiş yüksek teknoloji yazılım programları üretmeye son sürat devam etmektedir.

1000 lerce referans, binlerce mutlu müşteri Uşak Barkod sistemi fiyatları ve kurulum için bizi 0850 644 25 22 – 0552 231 66 67 numaralardan arayabilirsiniz. Düzenli olarak raporlama sistemine sizde katılın…

Bir önceki yazımız olan Denizli Barkod Sistemi başlıklı makalemizde denizli barkod programı, denizli mağaza yazılımı ve denizli muhasebe programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …