Anasayfa / Haberler / UFO ile çarpışan uçak!

UFO ile çarpışan uçak!

UFO ile çarpışan uçak!

Bu güne kadar yalnızca gözlemlenebilen bu güya UFO‘lardan biri, geçtiğimiz Cuma akşamı Minneapolis‘deri Chicago‘ya doğru giden yolcu uçağı tarafını ufalandı. Alttaki görsel uçaktan inen bir yolcu tarafından çekilmiş

Seyir halindeyken bir anda ortaya çıkan bu cisim, kaptanların manevra yapmasına olanak kalmadan uçak ile burun buruna çarpışmış. Hadisenin şahitleri çarpışmanın ardından sarsıntıyla birlikte çok şiddetli bir ses dinlediklerini ifade ettiler.

Cassini uzay taşıtına veda ediyoruz!

NASA, Cassini uzay taşıtının Satürn’le olan ölümcül karşılaşma için yolda olduğuna söyledi. 11 Eylül’de Satürn’şöhret uydusu Titan’a son kere yanaşan ve onun kütle çekimiyle manevra yapan Cassini için artık zaman kısalıyor. Çarpışma 15 Eylül Cuma günü hakikatleşecek. Suni zekâ reyin geliştirdi! “Grande Finale” çok yakında Cassini, “Grande Finale” olarak da …

Yaşanan bu eksantrik vakaya karşın yolcuğunu bitirebilen uçağın, burun kısmının çarpışmadan dolayı ezildiği gözlemlendi. Görgü şahitlerinin ifadesi ve çekilen resimlere karşın hadise medyaya “Banal bir kuş çarpması” olarak lanse edildi ve ek bilgi verilmekten sakınıldı. Ancak uzmanlara göre bu ebatta bir göçüğün, banal bir kuş çarpışması sonrası oluşmasına olanak yok.

:: Siz bu oaly hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/ufo-ile-carpisan-ucak

Bir önceki yazımız olan Windows 10 mağazasının saklı özelliği! başlıklı makalemizde Microsoft, microsoft store ve Microsoft Store güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız