fbpx

Ucuz Barkod Sistemi

Unutmayınızki Her Ürünün bir bedeli vardır. Şöyle Düşünün 500 TL verip bir sistem aldınız 6 ay sonra bilgisayarınız formatlandı ve programı tekrar kurduracak muhattap bulamadınız ne yapardınız?

Barkod sistemleri; her işletmenin ihtiyaç duyduğu sistemlerdir. Mağaza, Market, Bakkal ,Tekel ve büfe gibi küçük işletmeler için de büyük holdingler için de uygun barkod sistemleri bulunmaktadır.

Bu makalemizde sizlere bahsedeceğimiz ucuz barkod sistemleri, genel olarak küçük ve orta ölçekli işletmeler için daha uygundur.  Eğer büyük ölçekli bir işletme sahibiyseniz daha üst seçenekleri tercih etmenizde yarar var.

Ucuz barkod sistemlerinin fiyatları minimum 600 TL civarlarından başlamaktadır. Barkod sistemi fiyatları satış fiyatı 600 TL civarıdır. Tabi ki bu fiyat, yazılımı satın alacağınız firmaya ve yazılımın ek özelliklerine göre değişiklik gösterebilecektir. Barkod sistemi yazılımının yanında bir de el barkod okuyucu satın almak istiyorsanız 600 TL civarı olan fiyat 1000-1500 TL civarlarına yükselecektir. Konuşan barkod programları da yine 1500 TL civarlarında bir fiyata sahip.

Eğer büyük ölçekli bir şirket veya kuruluş sahibiyseniz barkod sisteminiz de profesyonel ve büyük ölçekli olmalıdır. Yani bunun için en azından ortalama olarak 3 bin TL’yi gözden çıkarmalısınız. Barkod sistemlerinin fiyatlarında herhangi bir sınırlama yoktur. 500 TL’ye de barkod sistemi bulabilirsiniz 10.000 TL’ye de.

En uygun barkod sistemleri sahibi olmak için internet üzerinden küçük bir fiyat araştırması yapmanız yeterli olacaktır. Ucuz barkod sistemleri işletmenizin temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli olabilmektedir.

Barkot sistemleri işletmenizi kolay bir şekilde yönetmenizi sağlar.İş akışlarını, alacak verecek kontrollerini ve en önemlisi de stok takibini mükemmel bir şekilde yapmanıza olanak tanır.

Barkod sistemleri alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi de bu sistemleri alacağınız firmalardır. Piyasa da bu konuda çok kaliteli hizmet sunan firmalar olduğu gibi bu işi baştan savma bir şekilde yapan firmalarda bulunmaktadır. Bu gibi kötü firmalardan barkod programı almamak için güzel bir araştırma yapmanız sizleri yararına olacaktır…

Bir önceki yazımız olan İzmir Barkod Sistemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

Ürün Takip Sistemi (ÜTS)

ÜTS NEDİR? Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Projesi: Ülkemizde üretilen veya ithal edilen tüm tıbbi cihazların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X