Anasayfa / Haberler / tvOS 11.1 yayınlandı!

tvOS 11.1 yayınlandı!

tvOS 11.1 yayınlandı!

Eylül ayında yayınlanan tvOS 11, AirPods dayanağı, mahallî saat esaslı ışık ve karanlık mod arasında otomatik geçiş yapma, birden fazla Apple TV’yi aynı konutta senkronize etmek için planlanan ana ekran senkronizasyon alternatifleri, yeni arka tasarı modları ve bildirim dayanağı gibi özelliklerle gelmişti.

Aktüellemeden kısa bir müddet sonra test edilmeye başlayan tvOS 11.1’de rastgele bir yenilik bulunmuyor. Bu aktüelleme daha çok tvOS 11 için kusur düzenlemelerine ve performans geliştirmelerine odaklanmış görünüyor.

Bu aktüelleme ile düzenlenen en ehemmiyetli mesele iOS 11.1, watchOS 4.1 ve macOS High Sierra 10.13.1‘de de ele alınan KRACK isimli ehemmiyetli Wi-Fi iletişim sarihi oldu. Bu sarih nedeniyle tüm internet trafiğiniz makûs amaçlı kullanıcılar tarafından gözetlenebiliyordu.

tvOS 11.1, aktüellemesi, Apple TV üzerinden Ayarlar-> Sistem -> Yazılım Aktüelleme adımı ile yüklenebilir. Apple TV’nizde otomatik yazılım aktüelleme özelliği sarih ise Apple TV otomatik olarak yeni tvOS versiyonuna yükseltilecektir.

:: tvOS’un yeni aktüellemesini yüklemeyi düşünüyor musunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/tvos-11-11-yayinlandi

Bir önceki yazımız olan Galaxy A5 ve A7 (2018) hakkında yeni detaylar! başlıklı makalemizde galaxy a ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız