Anasayfa / Haberler / TurkNet nasıl bir kullanıcı deneyimi sunuyor?

TurkNet nasıl bir kullanıcı deneyimi sunuyor?

TurkNet nasıl bir kullanıcı deneyimi sunuyor?

Genellikle konutun içerisinde kablosuz iletişim kullanıyoruz. Kişim ismine konuşmam gerekirse kablolu iletişim her ne kadar daha kararlı olsa da konutun her yerinde o kabloları görmek istemiyorum. Benim bu seçimime karşın TurkNet kablosuz iletişimde hiçbir biçimde kasvet çıkartmadı.

Kullandığımız hizmetten çok hoşnut kalmış olsak da birkaç kere internetten kopma meseleyi yaşamadık değil. Bu banal bir gidişat ve böyle anlarda alıcı hizmetlerinin niteliği aldığınız hizmetinde de niteliğini tanımlıyor.

Yaşadığım bu kopma gidişatlarında alıcı hizmetlerini aramama dahi gerek kalmadı. Tarayıcı üzerinden alıcı temsilcisine bağlandım ve meselem anında düzeldi.

Öteki bir ehemmiyetli nokta AKN oldu. Zira TurkNet internet hizmeti için AKN’yi tamamen kaldırdı. İnternet altyapım ne kadar desteklediyorsa, hudutsuz bir şekilde o kadar iletişim sürati alıyorum. Böylece ay içinde her gün her saat 16 Mbps’e kadar internetimi sürati düşmeden kullanabiliyorum.

Netice olarak 6 aydır meselesiz bir biçimde TurkNet kullanıyorum. Bellim, şayet çok daha iyi bir altyapısı olan bir bölgede otursaydım, fantastik yüksek süratleri son derece bereketli bir biçimde yalnızca 59.99 TL’ye kullanabilecektim. Üstelik kota ve AKN sınırlaması olmadan.

Kaynak : https://shiftdelete.net/turknet-nasil-bir-kullanici-tecrubesi-sunuyor

Bir önceki yazımız olan SDN Kamera Art #2 başlıklı makalemizde kamera arkası, komik görüntüleri ve sdn kamera arkası hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız