Anasayfa / Haberler / Trend Micro, sarihleri kapıyor

Trend Micro, sarihleri kapıyor

Trend Micro, sarihleri kapıyor

NSS, siber güvenlik çözümleri sunan işletmeleri karşılaştırırken, kritik bir alan olan firarileri tanımlama oranlarını dikkate alıyor. Trend Micro, yüzde 100 firari tanımlama oranıyla güvenlik sarihi görüntüleme quadrantı’nın en üstünde yer alıyor. NSS Labs neticeleri, Trend Micro’nun çözümlerini, alıcılarının kritik bilgilerini güvende yakalayacak ve ağlarda içeriye doğru, dışarıya doğru ya da yatay hareket eden tehditleri tespit edecek biçimde koruma sağladığını kanıtlıyor.

Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Genel Müdürü Yakup Börekcioğlu, çıkan neticelerin her şeyi ortaya koyduğunu ve alıcılarının Trend Micro çözümleri ile reel anlamda korunduğu için içlerinin rahat olduğunu belirtiyor. Börekcioğlu, tehditlerin önlenmesi, firarilere karşı koruma ve bunları iyileştirilmesi mevzularında sektöre liderlik etmeye devam edeceklerini laflarına ekliyor.

NSS Labs, Inc. CEO’su Vikram Phatak, laboratuvarlarının her sene söylediği performans neticelerine göre Trend Micro’nun false pozitiflik oranının yüzde 1.32’den binde 12’ye düşmesinin ve yüzde 99.99 güvenlik faallik oranı tutmasının neredeyse harikulade olduğunu söylüyor. Phatak, “Herkesin güvenlik sarihi görüntüleme çözümü konuştuğu bir yarıyılda Trend Micro’nun Deep Discovery mahsulünün kısa listede olmaması düşünülemez.” söylemesinde bulunuyor.

Trend Micro’nun sahip olduğu tabakalı güvenlik yaklaşımı ve özellikle de Deep Discovery Inspector™, sürekli olarak faalliği geliştiriyor ve toplam mülkiyet maliyetini de ehemmiyetli miktarda düşürüyor. Geçtiğimiz birkaç senede tüketmeler, korunan Mbps başına 240 dolardan vasati 40 doların altına düştü.

Entegre gelişmiş tehdit korunmasına müteveccih olan en son reçetede iki bırakılmaz bileşen var: Deep Discovery ile TippingPoint Yeni Nesil İzinsiz Giriş Tedbire Sistemi. İkisi beraber kritik bilgi, uygulama ve altyapıları uç noktalardan bilgi merkezleri ve ağlardan gelen öğrenilen, belirsiz ve saklı ataklara karşı gözetiyor.

Evvelki HaberFiber Optik Kablolara Değişik Bir İşlev! Sonraki HaberSahte iPhone X’in Ön Kamera Çıkıntısı da Sahte

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/trend-microdan-guvenlik-basarisi_72327.html

Bir önceki yazımız olan İstanbul Sanayi Odası dosyalarını tertip edin! başlıklı makalemizde download, ultraiso ve yazılım hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız