Anasayfa / Haberler / Teknosa 4 yeni mağaza açtı

Teknosa 4 yeni mağaza açtı

Teknosa 4 yeni mağaza açtı

2017 senesinin ilk 9 aylık yarıyılındaki finansal neticelerini açıkladı ve aynı gün içinde 4 yeni mağazanın da açılışını asıllaştırarak yatırımlarına devam etti. Senenin ilk 9 aylık yarıyılında 2 milyar 412 milyon TL gibi oldukça büyük bir ciro elde eden Teknosa, 18 milyon TL kar elde ettiğine söyledi.

Nokia 2 tanıtıldı: Süper ucuz uslu telefon

Nokia 2, bir vakittir süregelen sızıntıların ardından resmiyet kazandı. Her şeyden evvel 99 euroluk satış maliyetiyle öne çıkan ve safkan Android yazılımla gelen telefon, 2 güne varan bir batarya ömrü vadediyor. Nokia 8 analiz Nokia 2 neler sunuyor? Giriş seviyesi özelliklere sahip telefon, eforunu 1.2 GHz saat süratinde çalışan dört çekirdekli Snapdragon 212 harekâtçısından alıyor. Bu operasyoncunun yanı sı…

Senenin ilk 6 aylık yarıyılında finansal anlamda zaferli bir yarıyıl geçiren firma, 3. çeyrek dilimde de aynı grafiği sürdürdü. 2017 senesinin 3. çeyrek yarıyılında %26 sihrime sağlayan Teknosa, bu yarıyılda 882 milyon TL cira ve 8.6 milyon TL kar elde ettiğini KAP’a bildirdi.

Bitcoin yeniden rekor kırdı!

Finansal neticelere ek olarak başta İstanbul olmak üzere, İzmit ve Eskişehir’de 4 yeni mağazanın da açılışını gerçekleştirdi. İstanbul’da Vadistanbul ve İstanbul Hilltown, İzmit’te İzmit 41 Burda ve Eskişehir Espark’ta açılan yeni mağazalarla beraber, 69 şehirde 205 mağaza rakamına erişildi.

Kaynak : https://shiftdelete.net/teknosa-4-yeni-magaza-acti

Bir önceki yazımız olan Volvo V90 2018’in özel versiyonu görücüye çıktı! başlıklı makalemizde Volvo, volvo v90 ve Volvo V90 2018 Cross Country Ocean Race Edition hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız