Anasayfa / Haberler / Surface Phone sonunda geliyor mu?

Surface Phone sonunda geliyor mu?

Surface Phone sonunda geliyor mu?

Microsoft Surface Phone, öteki adıyla Andromeda, son bir kaç yıldır dedikodularını dinlememize karşın hiç bir fotoğrafı kaynaktan doğrulanmamıştı. Ancak şimdi Windows Central’ın raporuna göre Microsoft dayanabilir bir tablet ve bu makine 2018’de sevk edilmeye başlanabilir.

Anlaşıldığı kadarıyla bu makine Windows 10 Core OS versiyonu ile çalışacak ve CShell özelliğine de sahip olacak. Gidişata ayak uydurabilen arayüz teknolojisi, dayanabilir tablet konseptini destekleyecek, ayrıca iddiaya göre makine dayandığında cebe sığacak ebada inecek.

Makine ayrıca dijital mürekkep teknolojisini de ileri taşıyacak gibi görünüyor. OneNote isimli anekdot defteri uygulaması ile beraber çalışarak notebook vazifeyi de görebilecek olan makine, ayrıca en çağdaş Snapdragon operasyoncuya da sahip olacak.

Bu senenin erken aylarında Microsoft, çift ekranlı bir makine için tescil müracaatları yapmıştı, bu da Surface Phone söylentilerini çoğaldırmıştı. Anlaşıldığı kadarıyla Microsoft bu makinenin bir akılı telefon yerine geçmeyeceğini, ama portatif bir cep notebook’u olacağını söylüyor. Yeniden de makinenin iletileşme ve arama yapma özelliklerine sahip olması muhtemel.

Microsoft, yakın zamanda yaptığı fotoğrafı söylemede yeni teçhizat geliştirmenin ön tasarılarında olmadığına söylemişti. Bu surattan tüm bu rivayetlere azıcık kuşku ile yanaşmakta fayda var.

Evvelki HaberGalaxy S9, Parmak İzi Okuyucusu Nerede Olacak?  

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/microsoft-surface-phone-gercek-olabilir_72424.html

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'a ileti silme işlevi geldi başlıklı makalemizde mesaj silme, whatsapp ve yazılım hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız