Anasayfa / Haberler / Subaru özel modellerini tanıttı!

Subaru özel modellerini tanıttı!

Subaru özel modellerini tanıttı!

STI Sport versiyonuna kavuşan BRZ modeli, daha sert süspansiyonları ve STI ayarlı Sachs amortisörleri ile artık daha süratli tepki vermekte.

18 inçlik jantlar, bu model için özel olarak sipariş edilmiş ve taşıtın iç mekanındaki iki renkli renk şeması da mekana güzel bir görünüm katılmış.

Ek olarak, BRZ’nin Cool Grey Khaki isimli bir versiyon daha bulunacak ve 100 adetle hudutlu olan bu arabayı alacak şahıslar kura ile seçilecek. BRZ STI Sport ne kadar özel olsa da, taşıtın efor unsurları 197 at gücünün ötesine gidebilmiş değil.

WRX STI’ı baz alan S208 ise artık Subaru’nun performans kralı olacak. S208, 2015‘te duyurulan S207‘ye mukayeseyle daha eforlu ve karbon tavanı sayesinde daha pespaye bir ağırlık merkezine sahip.

329 at efor üreten taşıtın STI ayarlı unsurlar ise Subaru’nun DampMatic II olarak adlandırdığı ön süspansiyon ve hem arkada hem de önde bulunan etkin tork manipülasyon teknolojisini içermekte.

Taşıtta 19 inçlik BBS jantlar ve Brembo frenler mevcut. Sadece 450 adet üretilecek olan standart S208 modeli, sadece Japonya’da satılacak. S208’nin Nürburgring temalı NBR Challenge Package modelinden ise 350 adet üretilecek.

Kaynak : https://shiftdelete.net/subaru-brz-ve-subaru-wrx

Bir önceki yazımız olan Dakikalar içerisinde tükenen iPhone X karaborsada! başlıklı makalemizde Apple iPhone X, iPhone X ve iphone x ebay hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız