Anasayfa / Haberler / Stadyumlara powerbank ile giriş menedildi!

Stadyumlara powerbank ile giriş menedildi!

Stadyumlara powerbank ile giriş menedildi!

Büyüyen teknolojiye karşın uslu telefonların pil ömürleri 1 günü çıkartacak konuma ne yazık ki hala gelemedi. Gelemediği gibi bir çok model artık bir günü çıkartırken dahi güçlük sürükleyebiliyor.

Bu noktada imdadımıza yetişen taşınabilir şarj aletleri yanı powerbankler stadyumlarda yanımızda olamayacak. İstanbul Şehir Spor Güvenlik Heyeti’nun aldığı kararı ilk olarak Beşiktaş fotoğrafı internet sitesi üzerinden duyurdu.

“Taraftarımıza ehemmiyetli bülten” başlığı ile verilen haberde; “Şehir Spor Güvenlik Heyeti kararı ile bundan böyle stadyumlara taşınabilir şarj aygıtı power bank alınmayacaktır. Rastgele bir mağduriyet yaşanmaması için taraftarlarımızın taşınabilir şarj aygıtlarını yanlarında getirmemelerini rica ederiz.” söylemesine yer verildi.

Bu kararın alınmasındaki en büyük faktörse GalatasarayFenerbahçe maçında hakeme yapılan hamleler olarak gösteriliyor. Saha içerisine atılabilecek her türlü maddenin içeri alınması menedilirken, modeline göre oldukça ağır olabilen powerbanklerin menedilmesi de yerinde bir karar olarak görünüyor.

:: Powerbanklerin menedilmesi hakkındaki düşünceleriniz neler?

Kaynak : https://shiftdelete.net/stadyumlara-powerbank-ile-giris-yasaklandi

Bir önceki yazımız olan İntihara eğilimli bireyler tespit edilebilecek! başlıklı makalemizde İntihara beyin taraması, İntihara meyilli ve İntihara meyilli kişiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

cloudcomputing

Bulut Servisli Satış Programı

Bulut Servisli Satış Programı Çeşitli yazılım ve donanımların bir arada kullanılarak hızlı bir şekilde satış …