Anasayfa / Haberler / Sony A7R III full frame resim aygıtı tanıtıldı

Sony A7R III full frame resim aygıtı tanıtıldı

Sony A7R III full frame resim aygıtı tanıtıldı

35 mm full frame yapıdaki aynasız resim aygıtı Sony A7R III, kompakt yapıda olmasına karşın özellik bakımından son derece iddialı. 35 mm’lik 42.4 Megapiksel çözünürlük görüntü sensörüne sahip olan A7R III, 399 tane otomatik odak noktası sunabiliyor. 

WannaCry hücumu hakkında olağanüstü iddia!

5 dingilli dahili optik görüntü değişmezleyici ise çekilen resim ve videoların sarsıntısını en aza indirebilmekte. Sürekli olarak 10 FPS süratinde resim sürükleyebilen kamerada 399 BAĞIŞLAMA noktası ve 425 kontrastlı BAĞIŞLAMA noktası kullanılabiliyor. Bu da, Eye BAĞIŞLAMA denilen göze odaklanma özelliğe mukayeseyle 2 kat daha süratli odaklanma sağlıyor.

Sony A7R III modelinin dikkat sürükleyen ayrıntılarından biri de video maharetlerinde karşımıza çıkıyor. Bu model, 4K çözünürlükte 24 FPS ve 30 FPS video sürükleyebilirken, Full HD çözünürlükte ise 120 FPS oranına kadar yardım sunabiliyor. Bilgi depolama için çift SD kart girişi, bilgisayara süratli bilgi transferi için de USB Type-C portu kullanılıyor.

3 inç ebatlı dokunmatik ekran, %100 görüntüleme alanı sağlarken, elektronik vizör de aynı biçimde bütün görüntü sağlıyor.  Aynasız formdaki resim aygıtı 100-32000 standart İstanbul Sanayi Odası ve 50-102400 çoğaldırılmış İstanbul Sanayi Odası aralığı sunarken, enstantene süratleri ise resim modunda 30 saniye – 1/8000 ve video modunda da 1/4 – 1/8000 olarak karşımıza çıkıyor.

Huawei Mate 10 Pro kutu açılışı

Huawei Mate 10 Pro kutu açılışı

Huawei Mate 10 Pro kutu açılışı videomuzda, firmanın en yeni amiral gemisinin kutu içeriğine yakından bakıyoruz. Kutu açılış videomuzda geçmeden evvel, ön tahlil videomuzu alttaki iletişimden izleyebilirsiniz. Huawei Mate 10 Pro ön tahlil Huawei Mate 10 Pro özellikleri Gece mavisi, titanyum grisi, kahverengi ve pembe altın gibi değişik renk alternatifleriyle gelen telefon, ilk bakışta %80.9 ekran adaleye oranıyla dikkat sürüklüyor. 6 inç ebatlı ekranda …

Sunduğu özelliklerle taşınabilir ama çok eforlu bir resim aygıtı arayanlar için dikkat sürükleyen Sony A7R III modeli 3200 dolar maliyet yaftasına sahip.

 

Kaynak : https://shiftdelete.net/sony-a7r-iii-full-frame-fotograf-makinesi-tanitildi

Bir önceki yazımız olan Parasız iPhone 8’ler palavra çıktı! başlıklı makalemizde Apple, bedava iphone 8 ve düğün hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız