Anasayfa / Haberler / Seagate suni zihin yardımlı himaye sunan diskini sundu!

Seagate suni zihin yardımlı himaye sunan diskini sundu!

Seagate suni zihin yardımlı himaye sunan diskini sundu!

Mahsul, işletmenin himaye için optimize edilmiş depolama performansı sunma mevzusundaki 10 senelik zaferi üzerine kurulmuş vaziyette. Birden fazla yüksek çözünürlüklü kameradan gelen görüntüleri bu disk ile eşzamanlı olarak inceleme edebiliyor. Ek olarak, kayıt sırasında eş zamanlı yoğun bilgi yüklerini idaremek için eşsiz bant genişliği ve operasyon eforu sağlanıyor.

Skyhawk AI, yüksek faydalılık ve gelişmiş ön hafızaya alma özelliğiyle video görüntülerini ve çekim tahlilini süratli bir biçimde reelleştiriyor. Düşük gecikme süresi ve zaferli gelişigüzel okuma performansı sırasında suni zihin da iş akışlarına eşlik ediyor ve yoğun hesaplama yüklerinin altından kalkılmasını sağlıyor. Seagate ImagePerfect AI makine yazılımı ile donatılan mahsul aynı zamanda suni zihin tarafından aktifleştirilmiş NVR analizini basitleştiriyor.

Yeniden suni zihinle video himaye görüntüleri ile bir araya gelen içeriklerin kaybolması da yasaklanarak sürekli, yüksek nitelikli, besbelli görüntüler tehlikesiz bir biçimde kaydolunuyor. Yüksek çözünürlüklü himayenin yaygın kullanılmaya başlanması nedeniyle, güvenlik himayeleri için gereken bilgi miktarının oldukça çoğaldığına da dikkat çekiliyor.

Satışına başlanmış olan değişmez disk sürücüler, 5 sene hudutlu garanti ve 2 sene bilgi kurtarma servisi ile beraber 10 TB ve 8 TB kapasiteleri ile sunuluyor. 10 TB model 450 dolar, 8 TB model ise 350 dolar maliyet yaftasına sahip.

:: Sürücünün suni zekâdan yardım alması mevzusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/seagate-skyhawk-ai-yapay-zeka-destekli-gozetim

Bir önceki yazımız olan Last of Akıl Part II için tertemiz fragman! başlıklı makalemizde fragman, last of us ve last of us part 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız