Anasayfa / Haberler / SDN Kamera Art #2

SDN Kamera Art #2

SDN Kamera Art #2

Haftanın her günü, rakamsız kere çekimlere girip çıkıyoruz. Bu sırada bazen yoğunluktan bazen ihmalkârsızlıktan bazen de maksatlı olarak yaptığımız troll hareketler ve yanılgılar neticesinde son derece cümbüşlü görüntüler ortaya çıkıyor. Bu görüntüleri kayıt altına aldık. Kamera Art 2. kısım ile karşınızdayız! İlk kısmı kaçıranlar alttaki linke tıklayarak izleyebilir.

SDN Kamera Art #1

ShiftDeleteNet takımı olarak tertemiz bir seriye başlıyoruz. Haftanın her günü yaptığımız çekimler sırasında birbirinden gülünç görüntüler ve yanılgılı kayıtlar ortaya çıkıyor. SDN Kamera Art ismini verdiğimiz yeni serimiz ile bu gülünç görüntüleri sizlerle paylaşmaya karar verdik! SDN Kamera Art #1 yayında! Haftanın her günü, rakamsız kere çekimlere girip çıkıyoruz. Bu sırada bazen yoğunluktan …

SDN bürosunda arka tasarıda olan gülünç anları sizlerle paylaşıyoruz. Herkese iyi seyirler diliyoruz! Serimiz her hafta sonu karşınızda olacak. Kanalımıza aza olarak bu cümbüşlü seriyi takip edebilirsiniz! Haydi cümbüş başlasın!

Kaynak : https://shiftdelete.net/sdn-kamera-arkasi-2

Bir önceki yazımız olan UFO ile çarpışan uçak! başlıklı makalemizde Havada seyir halindeyken UFO ile çarpışan uçak, uçak UFO ile çarpıştı ve ufo hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız