Anasayfa / Genel / Samsung kablosuz şarj istasyonunu genişletiyor!

Samsung kablosuz şarj istasyonunu genişletiyor!

Samsung kablosuz şarj istasyonunu genişletiyor!

Samsung, Eylül ayında iPhone X lansmanı sırasında duyurulan şarj istasyonunu takiben, kendi daha büyük alana sahip modeli için de çalışmalara başlamış gibi gözüküyor. Bu ürün sayesinde Galaxy ve Gear markalı ürünlerinizi aynı anda ve tek yerde şarj edebileceksiniz.

Kablosuz şarjın Qi standardı uyumlu endüktif ve rezonant modlarının avantajlarından faydalanacak olan ürün, piyasadaki tüm akıllı telefon, tablet veya giyilebilir ürünleri şarj edebilecek nitelikte olacak.

İkili Kablosuz Şarj İstasyonu iki bobine sahip olarak görülüyor. Her iki bobin de belirtilen iki modu destekleyecek ve otomatik olarak uygun moda geçiş yapabilecek.

Tahminler bu şarj istasyonunun Galaxy S9 akıllı telefon ile birlikte piyasaya sürülebileceği yönünde. Böylece şirket rekabetten geriye de düşmemiş olacak.

:: Bu kablosuz şarj istasyonu konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/samsung-kablosuz-sarj-istasyonunu-genisletiyor

Bir önceki yazımız olan YouTube SEO ve videoları öne çıkarma başlıklı makalemizde YouTube, youtube açıklaması nasıl olmalı ve youtube başlık seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …