Anasayfa / Genel / Samsung çok fazla bekletmeyecek!

Samsung çok fazla bekletmeyecek!

Samsung çok fazla bekletmeyecek!

Samsung’un Galaxy S10 modellerini 20 Şubat tarihinde tertip etmeyi tasarladığı Unpacked etkinliğini tanıtacağını öğreniyoruz fakat Samsung’un yeni amiral gemisine bir an evvel sahip olmak isteyenler görünüşe bakılırsa uzun bir müddet süresince beklemeyecekler.

Telefonunuzda kesinlikle ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri 20190206115408814113.jpg Galaxy S10 İçin Ön Sipariş Tarihi Oldukça Yakın Endonezya’da görülen tanıtım posteri.Görsel: Sammobile

Samsung’un Endonezya’da hazırladığı bir promosyon posteri, Samsung’un Batı’da yaptığı söylemelerden daha fazla bilgiyi kapsaması ile dikkat sürüklüyor. Posterin üzerinde bulunan “ön sipariş 22 Şubat 2019’da başlıyor” ifadeleri ise ilk göze çarpan ayrıntı. Posterin üzerinde bulunan ve faalliğin başlayacağı tarih olarak belirtilen 21 Şubat tarihi ise sizi yanıltmasın, Barcelona saati ile 20 Şubat tarihinde saat 11.00’a denk gelecek olan aktiflik Endonezya mahallî saatiyle gece yarısından sonra 02.00’a denk geleceği için Endonezyalılar ismine aktiflik 21 Şubat tarihinde yapılıyor olacak. Bu bilgilere direnilerek posterin üzerinde Endonezya için 22 Şubat olarak belirtilen ön sipariş tarihi batıda 21 Şubat‘ta, başka bir deyişle faalliğin hemen ertesi gününde başlamış olacak.

Poster aynı zamanda www.GalaxyLaunchPack.com adresine bir link de kapsıyor. Linkin bağlı olduğu internet sayfası şu an için yalnızca faalliğin başlangıcını gösteren bir geri sayım vasıtasına sahip. Bu internet sayfası Samsung Endonezya’ya ait bir alan ismine sahip ve Samsung hayranları bu siteye kaydederek makinenin tanıtımı ile beraber yeni amiral gemisi modeli hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilecek.

Samsung’un ön siparişler için hayranlarını birkaç gün süresince bekletmesi kimsenin usuna gelen bir olasılık değildi ancak ön siparişlerin faalliğin ertesi gününde başlayacak olacağına dair bu delil oldukça neşelendirici.

Samsung’un San Fransisco‘da tertip edeceği faallikte üç yeni amiral gemisi modeli tanıtması bekleniyor. Bu modellerin iPhone XR’ra rakip olacak bir Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ olarak ortaya çıkacağı ve Samsung’un 8 Mart tarihinde yeni amiral gemisi modelini satışa çıkaracağı varsayım ediliyor. Bu tarihte ön sipariş veren şahıslar telefonlarına kavuşacak ve mağazalar ise makinelerin satışına başlamış olacak.

Evvelki HaberApple, Yenilenmiş iPhone Satmaya Başlıyor Sonraki HaberGoogle’ın Yeni Eklentisi Parolalarınıza Gözetiyor

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/galaxy-s10-icin-on-siparis-tarihi-oldukca-yakin_80577.html

Bir önceki yazımız olan Ürün Takibi Yapmanın Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve …