Anasayfa / barkod programı / Rize Barkod Sistemi

Rize Barkod Sistemi

Rize denilince akla gelen buram buram çay kokusunu aramızda bilmeyen yoktur herhalde, ilimizin gerekli araştırma test sonuçlarında gerekli gördüğümüz ve kollarımızı sıvayıp en iyisini yapmak için uğraştığımız yazılımlarımızı siz işletme sahiplerine duyuruyoruz.

Yenilikçi, sosyal sorumluluk, ürün kalitesi, global rekabetçilik gibi kavramları şirketimizin en çok önemsediği müşteri ilişkisiyle bir görerek Rize barkod sistemi eşiğinde bütün kavramların birleşmiş olduğu bir proje haline gelmiştir. Ürünlerimizin market şarküteri programları, depo takip yazılımları, muhasebe programları, kasiyer takip yazılımları gibi çeşitli alanda faaliyet gösterdiğini bildirerek, Narplus yazılım destek ekibimizin profesyonel çalışmalarıyla şimdi ve geleceğe yönelik durum, raporlama, analiz portföyünü siz mutlu müşterilerimize hız kesmeden göstermeye devam ediyoruz.

1000 lerce referans, binlerce mutlu müşteri Rize Barkod sistemi fiyatları ve kurulum için bizi 0850 644 25 22 – 0552 231 66 67 numaralardan arayabilirsiniz. Otomasyon adına yenilikçi sistem desteği…

Bir önceki yazımız olan Mağaza Barkod Programı başlıklı makalemizde barkod, barkod programı ve mağaza hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …