Anasayfa / Haberler / Razer Phone 120HZ ekran ile geliyor!

Razer Phone 120HZ ekran ile geliyor!

Razer Phone 120HZ ekran ile geliyor!

İnternet sitesine göre cihaz, 8 GB bellek kapasitesi ve 5,72 inç büyüklüğünde 120 HZ’lik ekranı ile gerçekten de oyunculara yönelik bir akıllı telefon olarak tasarlanmış durumda. Bu denli yüksek ekran yenileme hızları direkt olarak oyunların akıcılığını etkileyecek bir özellik olarak görülebilir.

Bunun dışında cihazda Dolby tarafından onaylı çift ön hoparlör bulunacak ve görünüşe göre Razer, bu hoparlörleri Dolby ATMOS desteği sunacak şekilde hazırlamış. Akıllı telefonlarda oyun oynarken en büyük problemlerden birinin de ses olduğunun farkına varmış gibi görünüyorlar.

Cihaz ayrıca Qualcomm’un QuickCharge 4+ adlı hızlı şarj sisteminin gücünü arkasına alan 4,000 mAh’lık bir batarya ile satışa sunulacak. Bu da yine oyunculara uzun oyun oynama süreleri sunacağı anlamına geliyor. Eğer şarjınız bitecek gibi olursa da üzülmenize gerek yok çünkü QuickCharge 4+ gerçekten de çok yüksek hızlarda şarj yenileyebiliyor.

Son olarak cihazın biri 12 MP, diğeri ise 13 MP’lik çift arka kamera düzeneğine sahip olacağı da internet sitesindeki görsel ile birlikte ortaya çıkmış oldu. Kameranın video ve AR özellikleri hakkında yapılacak açıklamaları beklemek gerekiyor çünkü oyuncular için belki de en önemli nokta artırılmış gerçeklik yani AR olacaktır.

Bahsi geçen internet sitesindeki bilgilerin yüzde yüz doğru olduğunu söylemek mümkün değil ama yarın yani 1 Kasım tarihinde düzenlenecek olan etkinlikle birlikte, Razer’ın oyunculara yönelik akıllı telefonunun tüm detayları da açığa çıkmış olacak.

:: Razer’ın ekran tercihi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/razer-phone-120hz-ekran-ile-geliyor

Bir önceki yazımız olan iPhone X kutu açılışı – Dünyada ilk! başlıklı makalemizde iPhone X, iphone x kutu açılışı ve iPhone X kutu içeriği hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız