Anasayfa / Genel / PlayStation uygulaması için şahane aktüelleme!

PlayStation uygulaması için şahane aktüelleme!

PlayStation uygulaması için şahane aktüelleme!

Uygulama içerisinde yer alan zaman tüneli yalnızca bir yenilik. Bunun dışında bir hayli yeni özellik sizleri bekliyor. PlayStation uygulaması alt oturumunda dostlar, PlayStation menüsü, bildirimler ve kullanıcı profiliniz görüntüleniyor.

Dostlar sekmesinde o sırada konsol başında olanları görebilir, hatta dost teklifleriyle yeni dostlar ilave edebilirsiniz.

PlayStation menüsü üzerinden aktiflikler, kupalar, ikincil ekran, PS Store kısımlarına basitçe erişebilirsiniz. PS Plus, PS Store gibi alternatiflerden sonra uygulama sizi web tarayıcısına yönlendiriyor olsa da, evvelkinden çok daha süratli bir biçimde istenilen yere erişmek oldukça sevinçli bir tecrübe sunuyor.

Profil sekmesinden o sırada oynadığınız tüm oyunların kupa bilgilerine ve ilerleyişine basitçe erişebiliyorsunuz. Ayrıca bu kısımda yer alan Aktiflikler kısmından da PS4 üzerindeki etkinliklerinizi görebiliyorsunuz. Şayet uygulamayı henüz indirmediyseniz buradan iOS, buradan da Android için indirebilirsiniz.

:: Uygulamayı aktüellediniz mi?

Kaynak : https://shiftdelete.net/playstation-uygulamasi-guncellendi

Bir önceki yazımız olan Skype da Snapchat’e itinaydı! başlıklı makalemizde akıllı fotoğraf efektleri, Android ve fotoğraf efektleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Bayii Talep Formu

Bir önceki yazımız olan Nar10 Demo Talebi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız