Anasayfa / Haberler / Pixel 2 acelesi yeni meseleler ile gündeme geliyor!

Pixel 2 acelesi yeni meseleler ile gündeme geliyor!

Pixel 2 acelesi yeni meseleler ile gündeme geliyor!

Günlük kullanım sırasında telefondan tiz bir sesin geldiğini belirten kullanıcılar, bu kere Pixel 2 ile hakikatleştirdikleri video kayıtlarda ses problemi ile karşılaştıklarını rapor etmeye başladı.

Google’ın Pixel Topluluğu internet sitesi aracılığıyla geri bildirimde bulunan Pixel 2 sahipleri aygıtın video kayıtlarında, kullanılamayacak kadar makûs bir ses niteliği sunduğunu ifade ediyor.

Bazı kullanıcılar bu sualin emin aralıklarda boy gösterdiğini ifade ederken, Google yetkililerinin CNET’e yaptığı söylemede sualin yazılım aktüellemesi ile çözüleceğini belirttikleri söylendi.

Bunun yanı gizeme makineler ile beraber yaşanan bir öteki sualin ise, Android Auto kullanımı sırasında yaşanan irtibat problemi olduğu ortaya çıktı.

HTC’nin ürettiği Pixel 2, LG imali Pixel 2 XL’ye mukayeseyle çok daha az mesele ile gündeme geldi. Ancak, her iki aygıtın şimdiden kullanıcıların gözünde oldukça makûs bir profile sahip olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır.

:: Google’ın yeni uslu telefonlarında yaşanan meseleler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/google-pixel-2-video-kayit-ses-sorunu

Bir önceki yazımız olan Skype baştan alt yenilendi! İşte yeni tasarım! başlıklı makalemizde Mac ve Linux için yenilendi! ve Skype tasarımı Windows hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız