Anasayfa / Haberler / PayPal seçeneği ödeme servisleri

PayPal seçeneği ödeme servisleri

PayPal seçeneği ödeme servisleri

Yeni bir ödeme sistemi arayışında olan kullanıcılar Payoneer, Skrill, WebMoney, Payza ve BKM Express gibi PayPal’e seçenek olacak servisleri sınayabilir. Dilerseniz bahsettiğimiz bu ödeme sistemlerine azıcık daha yakından bakalım.

Payoneer

Teknik olarak size ABD’de bir hesap açan ve ardından kullanmanız için adresinizde debit kart yollayan Payoneer, PayPal sonrası en çok kullanılan ödeme servislerinden biri.

Yeniden de dilerseniz kart arz etmeyebilir ve banka hesabınızı kullanarak da ödeme alma gibi operasyonlar için Payoneer servisini kullanabilirsiniz. Ayrıca Payoneer hesabı veya debit kartı ile internet üzerinden alışveriş yapabilmek de olası.

Payoneer servisine buradan erişebilirsiniz

WebMoney

‘Evrensel ödeme sistemi” mottosuyla uzun senelerdir hizmet veren bir sistem olan WebMoney; para yollama ve alma, alışveriş yapma ve yatırım alternatiflerini bünyesinde barındırıyor.

Son kullanıcılar için olan hizmetlerini yanı gizeme müessesesel taraf için de servisin bir hayli hizmeti bulunuyor.

WebMoney servisine buradan erişebilirsiniz

Payza

PayPal‘in gidişi sonrası ülkemizde bir hayli kullanıcının seçim ettiği bir başka ödeme sistemi olan Payza, evrensel geçerliliği olması isminde ehemmiyetli seçeneklerden biri.

Ancak sistemi Türkiye’de kullanan ve banka hesabına para sürüklemek isteyen kullanıcılar için azıcık yüksek komite fiyatları bekliyor. O sebeple servisin internet alışverişlerinde kullanmak için uygun, ancak para almak için azıcık tuzlu bir alternatif olduğunu belirtelim.

Payza servisine buradan erişebilirsiniz

Skrill

Hakikatinde PayPal gibi Türkiye’den çekilme kararı alan Skrill, buna karşın yalnızca yurtdışında yer alan insanlarla para alışverişi yapan kullanıcılar için hâlâ kullanılabilir bir alternatif.

16-08/20/paypal-alternatif-5.jpg

Başka Bir Deyişle eğer Türkiye’de yer alan kullanıcılar ile para alışverişi yapmıyor ve dolaysız olarak yurtdışında yer alan insanlarla iş yapıyorsanız Skrill gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir seçenek.

BKM Express

Teknik olarak BKM Express dolaysız olarak bir PayPal seçeneği değil. Ancak bugüne kadar PayPal‘i yalnızca internet üzerinden alışveriş yapmak için kullanıyorsanız, bundan böyle BKM Express kullanabilirsiniz.

16-08/20/paypal-alternatif-6.jpeg

Kredi kartlarınızı kendi sistemine kaydolan, süratli ve tehlikesiz alışveriş imkânı tanıyan BKM Express, kendine has ülke içi kampanyalarıyla da öne çıkıyor.

:: PayPal sonrası siz hangi ödeme sistemlerini kullanıyorsunuz? 

Kaynak : https://shiftdelete.net/paypal-alternatifi-odeme-servisleri

Bir önceki yazımız olan Haftanın iOS Uygulamaları – 28 Ekim başlıklı makalemizde app, App Store ve Apple hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız