fbpx
Anasayfa / Genel / Paycell Kart misal seçildi

Paycell Kart misal seçildi

Paycell Kart misal seçildi

Turkcell’in yeni jenerasyon ödeme platformu Paycell çatısı altında, VISA işbirliğiyle sunulan alışveriş kartı Paycell Kart ile Türkiye, dünyadaki fintech sektörünün önde gelen ülkeleri arasında yer aldı. Dünyanın en büyük ödeme ağlarından VISA Incorporated Company CEO’su Al Kelly, San Francisco’da yatırımcılarıyla asıllaştırdığı buluşmada, Paycell’i anlattı. Kelly konuşmasında, Paycell’in amaçlarına yer vererek, firma üst idaresinin Turkcell’in fintech alanındaki çalışmalarını alakayla takip ettiğini ve Paycell ile yaptıkları işbirliğinden memnuniyetlerini dile getirdi.

Telefonunuzda kesinlikle ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Harcamayı hakimiyet edebiliyor

VISA’nın Türkiye’de banka dışı bir müesseseyle ilk çıkartılan mahsul olarak öne çıkan Paycell Temassız Chip’li ve Manyetik Kartlar, tehlikesiz alışverişte yeni jenerasyon dijital ödeme tecrübeyi ile dikkat sürüklüyor. 1 milyon kullanıcıya 6 ay gibi kısa zamanda erişen Paycell Kart, ‘Banka değil Kanka’ sloganıyla tüketme alışkanlıklarını da hakimiyet edebilmeyi muhtemel hale getiriyor.  Paycell Kart tüm dünyada, VISA ağı çerçevesindeki fiziksel ve sanal tüm alışverişlerde güvenle kullanılabiliyor.

Paycell’in tehlikesiz ödeme taşıtlarından biri olan Paycell Kart müracaat ya da kontrat imza atmaya gerek olmadan, 18 yaş limitine takılmadan alıp, hemen kullanıma başlanılabilecek bir alışveriş kartı. Cerrah ne olursa olsun, telefon numarasıyla aktive ediliyor ve kartın içine para yükleniyor. Ardından yüklenen para kadar tüketme yapılabiliyor. Bu sebeple Paycell Kart bütçe hakimiyeti açısından da büyük basitlik sağlıyor. Paycell Kart aynı zamanda Türkiye’nin internet kazandıran ilk alışveriş kartı. Her 100 TL tüketmeye 500 MB internet kazandırıyor. Paycell Kart’ını, Turkcell Mağazaları, D&R ve turkcell.com.tr ve Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğülerden ve n11.com’dan alan kullanıcılar, Paycell uygulamasını indirip cep telefonu numarasıyla basitçe eşleştiriyor. Turkcell Mağazaları, Banka ATM’leri, Paycell Uygulaması veya rastgele bir banka hesabından Elektronik Fon Transferi kanalıyla Paycell Kart’a para yüklemek muhtemel.

İLGİLİ HABER Energizer’den MWC 2019’da 26 cep! Evvelki HaberGalaxy A90, Açılan Kamerayla Gelebilir Sonraki HaberLG, G8 ve V50 Modellerini Bir Arada Tanıtabilir

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/paycell-kart-dunya-capinda-ornek_80545.html

Bir önceki yazımız olan LG tüm kozlarını oynayacak! başlıklı makalemizde cep telefonu, g8 ve LG hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve …