fbpx

Özel Yazılım

Zira biz bu ürünü geliştirirken alanında uzman kişilerle çözüm ortaklığı yapmış bulunmaktayız. Bu da sizlerin ihtiyacının doğru analiz edilerek,İşletme içerisinde bulunan kapalı kutu ürünlerin stoklarını tutabilir, adisyon alabilir, ödeme alabilir, fiş kesebilir ve genel raporlama işlemlerini bu yazılım üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.Şu an okuduğunuzda bile birkaç personelin yükünü tek başına üstlendiğini az çok kendiniz de görebilirsiniz.Hem iş yükünü azaltmakta, hem iş disiplini oluşturmakta hem de müşterilerin gözünde sizleri profesyonel bir işletme sıfatına sokabilmektedir.

Özel Yazılım işletmeler için başlı başına büyük bir nimettir. Restoranlarda başarının en temel sırlarından birisi disiplindir.Disiplinli çalışan restoranlar müşterilere daha bir hoş görünmektedir. Bunda profesyonel görünümün etkisi çok büyüktür. Hemen bize ulaşın ve daha detaylı bir bilgi aktarımını gerçekleştirebilelim.Bu imajı doğru bir biçimde oluşturmak işletmeler ve işverenler için büyük önem arz etmektedir.Burada bu imajı yakalayabilmek için restoran yazılımları büyük bir iş üstlenmektedir.

Günümüzde insanlar gittikleri işletmelerin dış görünüşüne ve yansıttığı imaja büyük bir önem vermektedirler.Sipariş alımında adisyon görevi üstlenmekten tutalım da adisyonların ödenmesine kadar her alanda tüm çalışanlara destek olarak işletme içindeki servis hızını maksimum düzeye getirmektedir.Tabii bu konuyu iş alanında kendiniz tecrübe etmeniz çok daha zevkli olacaktır.Ancak devamlı müşteri kısacası müdavim sahibi olan işletmeler için böyle bir durum söz konusu değildir.barkodlu Hızlı Satış cevaplanması anlamına gelmektedir. Barkod Sistemi  çok fonksiyonlu bir yapısı olmaktadır ve işinizin her alanında sizlere destek olma görevini üstlenmektedir.Restoran yazılımına sahip olmak isteyen bir işveren elbette ki bu noktada çok hassas olmalı ve tercihini en doğru şekilde yapmalıdır. Sizlere yaklaşık 40 yıldır sektörde hizmet veren bir firma olarak en büyük vaadimiz memnuniyetiniz olmaktadır. Geçici müşteriler ile ayakta duran işletmeler çok uzun süre piyasa etkilerine katlanamaz ve eriyip giderler.Profesyonel görünen ve iş disiplinine sahip işletmeler müşteriler tarafından çok daha fazla rağbet görmekte ve devamlı müşteri portföyü daha çabuk oluşmaktadır.Onlar sürekli üstlerine katarak ilerler ve büyürler.

Bir önceki yazımız olan restaurant Sistemler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

Teklif Al