Anasayfa / barkod programı / Ordu Barkod Sistemi

Ordu Barkod Sistemi

Doğanın tüm cömertliğiyle güzelliğini sergilediği ilimizin deniz turizmi imkanlarıyla yarattığı ticaret ağını geliştirmeye devam ediyor. 

Ordu barkod sistemi yazılım destek uzmanlarımızın kontrollü saha deneyiminden tam not alarak bağlı olduğu mazağa programı, market şarküteri yazılımı, depo stok programı, kasiyer takip sistemleriyle arasında ki uyumu hiç kaybetmeden doğru bir şekilde çalışarak bizi şaşırtmadı. Aynı zamanda cari, ürün stok, gelir-gider tablosu, raporlama sistemlerinde de yaptığımız uygulamalarda şuan ki genel sistem gereksinimlerinin neredeyse her yönünü karşılayacak ayrıntılı yazılım programlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Barkod programı Narbarkod güvencesi altında siz işletme sahiplerinin gönül rahatlığıyla kullanmanıza olanak sağlıyor.

1000 lerce referans, binlerce mutlu müşteri Ordu barkod sistemi fiyatları ve kurulum için bizi 0850 644 25 22 – 0552 231 66 67 numaralardan arayabilirsiniz. Güncelliğini kaybetmeyen otomasyon programları…

Bir önceki yazımız olan Mağaza Barkod Programı başlıklı makalemizde barkod, barkod programı ve mağaza hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …