Anasayfa / Genel / Nokia 7 rekora koşuyor!

Nokia 7 rekora koşuyor!

Nokia 7 rekora koşuyor!

Geçtiğimiz hafta içerisinde resmi olarak tanıtılan Nokia 7‘nin ilk etap satışları Çin’de bugün başlayacak. Hatırlarsanız etkinlikte cihazın 24 Ekim tarihinden itibaren Çin pazarına giriş yapacağı ve uzun bir süre yalnızca Çin’e özel olarak satılacağı belirtilmişti. Her ne kadar HMD Global sessiz kalsa da, cihazın bir süre sonra küresel pazarda da görülebileceği ümit ediliyor.

HMD Global tarafından yapılan açıklamaya göre yaklaşık 320 euro fiyat etiketiyle ön kayıt işlemine açılan cihaz için şimdiden 100,000 başvuru gelmiş durumda. Her ne kadar bu 100,000 kişinin hepsinin akıllı telefonu satın almayacağına kesin gözüyle bakılsa da, başvuruların tüm hızıyla sürmesi şirkete umut veriyor.

Eğer başvurular bugün satış başlayana kadar devam ederse muhtemelen 100,000’den fazla cihaz satışının gerçekleştirilebileceği düşünülürken, bahsi geçen ön kayıtların hangi model için yaptırıldığı ise açıklanmış değil.

Yani bu sayının içerisinde hem 320 euro fiyat etiketli 4 GB bellekli model, hem de 345 euro fiyat etiketli 6 GB belleğe sahip olan model yer alıyor. Gerçek satış rakamlarını ise bu hafta sonunda öğrenebileceğimizi ümit ediyoruz.

:: Sizce Nokia eski günlerine dönebilir mi?

Kaynak : https://shiftdelete.net/nokia-7-rekora-kosuyor

Bir önceki yazımız olan Google Pixel 2’ye erteleme şoku! başlıklı makalemizde google pixel 2, google pixel 2 çıkış tarihi değişti ve google pixel 2 ertelendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

349409-back-up-your-cloud-how-to-download-all-your-data

Stok Cari Takip Programı

Stok Cari Takip Programı Cari Nedir? TDK’da verilen anlamıyla yürürlükte olan anlamına gelen cari, bir …