Anasayfa / Haberler / Nokia 2 tanıtıldı: Süper ucuz uslu telefon

Nokia 2 tanıtıldı: Süper ucuz uslu telefon

Nokia 2 tanıtıldı: Süper ucuz uslu telefon

Giriş seviyesi özelliklere sahip telefon, eforunu 1.2 GHz saat süratinde çalışan dört çekirdekli Snapdragon 212 operasyoncusundan alıyor. Bu harekâtçının yanı gizeme 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanına sahip telefon, microSD takviyesini de bünyesinde barındırıyor.

5 inç ebatlı ekranda 720p HD çözünürlükle gelen Nokia 2 modelinde, Corning Gorilla Glass sırça gözetmesine de yer verilmiş. Ayrıca arkada 8 MP, önde ise 5 MP kamera olduğunu da belirtelim.

Koliden Android 7.0 Nougat versiyonuyla çıkan makine, Google Asistan dayanağı sunan ilk giriş seviyesi model. İçerisinde safkan Android yazılımı olan telefon, bu sayede düşük teçhizat bileşenleriyle de olsa mantıklı bir performans göstermek üzerine heyeti. Ayrıca son olarak telefonda 4100 mAh pil kapasitesi yer alıyorki, 2 güne varan batarya ömrü neredeyse garanti diyebiliriz.

Evrensel satışı Kasım ortasında başlayacak makine 99 euro maliyet yaftasıyla satılacak. Son olarak Bakır siyah, beyaz ve mermi siyah olmak üzere üç değişik renk alternatifinin olduğunu da belirtelim.

:: Telefonun özelliklerini nasıl buldunuz? Sizce zaferli olabilecek mi?

Kaynak : https://shiftdelete.net/nokia-2-tanitildi

Bir önceki yazımız olan HMD’den Nokia modelleri için kamera müjdesi! başlıklı makalemizde Nokia akıllı telefonların kamera uygulaması yenilenecek! hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız