Anasayfa / Haberler / Nintendo, Switch için maksatlarını ikiye katladı!

Nintendo, Switch için maksatlarını ikiye katladı!

Nintendo, Switch için maksatlarını ikiye katladı!

2018’in Mart ayında sona erecek olan mali sene için Nintendo’nu temennisi 10 milyon adet satış reelleştirmekti. Ancak, konsola gösterilen yoğun alaka ile beraber, bu temenninin 14 milyon seviyesine yükseltildiği söylendi.

Ayrıca, Nintendo’nun bugüne kadar en süratli satılan reyin konsolu olma ünvanını elde eden Switch ile kar temennisini iki katına çıkardığı bilindi.

Ufak bir mukayese etme yapmak gerekirse, firma tarafından 2012 senesinin Kasım ayında ilanını reelleştirilen Wii U, ilk haftasında 400 bin, ilk altı haftasında ise 890 bin adet satış asıllaştırabilmişti.

Nintendo Switch’in zaferli bir çıkış yapmasında, henüz piyasaya çıkmadan onlarca reyin imalcisinin yardımını duyurmasının ve satışın artta doğrudan firmanın durmasının ciddi bir tesiri oldu.

Ancak, maksatlara erişilebilmesi için aygıtı satın almak isteyen kullanıcıların yaşadığı stok problemine en kısa zamanda bir çözüm bulunması gerekiyor.

:: Nintendo’nun yeni reyin konsolu Switch hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/nintendo-switch-satislari-rekor-seviyede-81114

Bir önceki yazımız olan Android için Google Chrome aktüellendi! başlıklı makalemizde Android ve google chrome hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

cloudcomputing

Bulut Servisli Satış Programı

Bulut Servisli Satış Programı Çeşitli yazılım ve donanımların bir arada kullanılarak hızlı bir şekilde satış …