fbpx

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk bakışta çerçevesiz ekranlı tasarımı ile öne çıkıyor. Son yarıyılda gördüğümüz bir hayli aygıt gibi 18:9 ekran oranını kullanan bu telefon, arka tarafında çift arka kamera ve onun hemen altında parmak izi sensörüyle geliyor.

Çift arka kameranın biri 16 MP iken bir değişiği 20 MP olacak ve bu sayede 2x optik zoom sunacak. Selfie kamerası ise 16 MP. Öteki ekipman bileşenlerine baktığımızda Snapdragon 835 operasyoncusundan eforunu alacak Neffos modeli, 6 GB RAM kapasitesi sunacak.

Makinenin tanıtım tarihi ve maliyetinin ne olacağı ile alakalı ise henüz net bir bilgi yok. Ancak sızıntılara bakacak olursak, yakın zamanda modelin tanıtılacağını söyleyebiliriz.

:: Bu telefonu nasıl buldunuz? Sizce zaferli olabilir mi?

Kaynak : https://shiftdelete.net/neffos-yeni-amiral-gemisi

Bir önceki yazımız olan Fast Pair tüm Android makinelere geliyor! başlıklı makalemizde bluetooth, google ve Google Pixel hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Barkod Numarası Nasıl Sorgulanır ?

Barkod Numarası Nasıl Sorgulanır ? Barkod GEPIR sisteminden yararlanarak hangi barkod numarasının hangi firmaya kayıtlı …

X