Anasayfa / Haberler / Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk bakışta çerçevesiz ekranlı tasarımı ile öne çıkıyor. Son yarıyılda gördüğümüz bir hayli aygıt gibi 18:9 ekran oranını kullanan bu telefon, arka tarafında çift arka kamera ve onun hemen altında parmak izi sensörüyle geliyor.

Çift arka kameranın biri 16 MP iken bir değişiği 20 MP olacak ve bu sayede 2x optik zoom sunacak. Selfie kamerası ise 16 MP. Öteki ekipman bileşenlerine baktığımızda Snapdragon 835 operasyoncusundan eforunu alacak Neffos modeli, 6 GB RAM kapasitesi sunacak.

Makinenin tanıtım tarihi ve maliyetinin ne olacağı ile alakalı ise henüz net bir bilgi yok. Ancak sızıntılara bakacak olursak, yakın zamanda modelin tanıtılacağını söyleyebiliriz.

:: Bu telefonu nasıl buldunuz? Sizce zaferli olabilir mi?

Kaynak : https://shiftdelete.net/neffos-yeni-amiral-gemisi

Bir önceki yazımız olan Fast Pair tüm Android makinelere geliyor! başlıklı makalemizde bluetooth, fast pair ve google hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Fast Pair tüm Android makinelere geliyor!

Fast Pair tüm Android makinelere geliyor!

Android aygıtınıza basitçe bluetooth eşleştirmesi yapmak için alttaki adımları izlemeniz gerekiyor: Destekleyen makinenizde Fast Pair …