fbpx

Muhasebe Programı

İşletmelerin dünü ve bugünü arasında büyük bir fark var. Gelişen ticari altyapı sayesinde daha fazla işlemlerin firmalarda söz konusu olması hesap ve kitap işlerinin muhasebe programları yardımıyla kayıt altına alınmasını ve böylece zaman tasarrufu elde edilmesini sağladı. Narbarkod, birçok muhasebe programı yazan firmalardan farklı bir yol benimsemiştir.

Günümüz ticari işletmelerinin cari ve mali hesaplarını daha kolay tutabilmek niyeti ve talebi üzerine temin ettikleri muhasebe programları, her nedense kullanım bakımından karmaşıklığıyla işletme sahiplerinin işlerini daha da zorlaştırmaktadır. Narbarkod, 32 senelik tecrübesi sayesinde müşteri talep ve isteklerini göz önünde tutarak, inovatif bir yaklaşımla herkes için anlaşılabilir ve kullanılabilir muhasebe programını ortaya çıkarmıştır.
Her şeyi kolayca yapın

Bir muhasebe programında en çok kullanılan fonksiyonların ön planda olması gerekir. Kolay kullanım ara yüzüne sahip olması da işlevsel şekilde kullanılabilmesi için önemli bir özelliktir. Narbarkod ön muhasebe programında sağ tuşla tüm fonksiyonlara hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Profesyonel anlamda stok takibi, cari hesaplamalar, birçok türde raporlamalar, işlevsel borç takibi, irsaliye işlemleri, kasa raporları, barkod tanımlama, fiyat belirleme ve daha birçok özelliği Narbarkod ön muhasebe programı sunmaktadır.
En uygun fiyattan sunulan muhasebe programı, gelişen ve değişen ihtiyaçlara göre sürekli güncel tutulmaktadır. İşletmenizin ihtiyaçlarını her zaman karşılayabilecek düzeyde olan Narbarkod, muhasebe ve mali işlemlerinizin uzun süreli kayıt altına alınması, raporlanması ve değerlendirilmesini sağlıyor. Muhasebe programını alan müşterilerimize teknik ekibimiz tarafından eğitim verilerek, kısa sürede kullanımına dair bilgi edinmeniz sağlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Barkot Proğramı başlıklı makalemizde barkod programı ve barkot program hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Ürün Takip Sistemi (ÜTS)

ÜTS NEDİR? Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Projesi: Ülkemizde üretilen veya ithal edilen tüm tıbbi cihazların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X