Anasayfa / Haberler / Moto Z 2018 duyuruldu!

Moto Z 2018 duyuruldu!

Moto Z 2018 duyuruldu!

Moto Z 2018 reelinde Moto Z2 Force modelinin Çin’e ve Motorola’nın mobil pazardaki 45. senesine özel olarak yine planlanmış halinden başka bir şey değil. İçerisindeki yazılım azıcık daha özelleştirilmiş vaziyette ve bu surattan arayüzü de Moto Z2 Force modeline göre değişik görünüyor.

Ayrıca makinenin tasarımında da bazı farklılıklar yapılmış. Motorola bu mevzuyla alakalı olarak da, “Moto Z 2018’in arka suratındaki altın renkli yarasa kanadı ve arayüz tasarımındaki farklılıklar dolaysız olarak Motorola tarafından üretilen ilk mobil telefon olan Motorola DynaTEC’e hürmet duruşu kalitesinde değişler oldu.” söylemesini yaptı.

Makinenin teknik özellikleri ise hipotez edebileceğiniz gibi Z2 Force modeliyle birebir seçilmiş. Snapdragon 835 operasyoncu, 5.5 inç’lik ekran, 4 ya da 6 GB’lık hafıza kapasitesi ve daha önceki tüm MotoMod’larla geçimlilik gibi tüm özellikler Z2 Force ile tamamen aynı.

Son olarak da bu yeni modelin 6 Kasım tarihinden itibaren, takribî 1,300 euro maliyet yaftasıyla şimdilik sadece Çin üzerinde satılacağını da anımsatalım ve sizleri mahsul için hazırlanan tanıtım videosu ile başbaşa vazgeçelim.

:: Makinenin tasarımını nasıl buldunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/moto-z-2018-duyuruldu

Bir önceki yazımız olan Samsung ekran içi parmak izi okuyucu tescilini aldı! başlıklı makalemizde ekran altı parmak izi okuyucu, infinite display ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

cloudcomputing

Bulut Servisli Satış Programı

Bulut Servisli Satış Programı Çeşitli yazılım ve donanımların bir arada kullanılarak hızlı bir şekilde satış …