Anasayfa / Haberler / Mephisto sanal mağazasını yeniledi

Mephisto sanal mağazasını yeniledi

www.mephisto.com.tr adresinden girdiğinizde karşınıza Yeni Çıkan Kitaplar, Çok Satan Kitaplar, Müzik Reyonunda Bu Hafta, DVD Reyonunda Bu Hafta, Plak Reyonunda Bu Hafta adlı bölümler çıkıyor.

Ayrıca, ana sayfanın sol köşesinde Tavsiye Ettiklerimiz, sağ köşesinde ise Haftanın Çok Satanları gibi müşteriye kılavuzluk eden bölümler bulunuyor. Kitap reyonunda yer alan kitap kapaklarına tıkladığınızda kitabın tanıtım yazısını okuyabiliyorsunuz.

Ana sayfada, raflardaki kitapların yanı sıra, yeni yayımlanacak kitapların duyurusu da yapılıyor. Türkiye’nin en zengin kitap arşivlerinden birine sahip Mephisto’da baskısı tükenmiş ve çok ender bulunabilen kitaplara ulaşmak mümkün.

Müzik reyonunda on binlerce yerli-yabancı albüm yer alıyor. Plak arşivinde de müzik severler için farklı alternatifler sunuluyor. Türkiye’ye gelen tüm plaklar elinizin altında.

DVD reyonu güncel film ve belgesellerin yanında çok zengin bir müzik DVD arşivine de sahip. İthalatçı firmalarla yapılan özel anlaşmalar sayesinde yurtdışında bile çok kolay bulunamayan DVD’ler Mephisto’da bulunuyor.

Kırtasiye reyonunda yerli markalarının yanı sıra dünyanın saygın markalarına ait özel ürünler de sergileniyor. Ajandadan not defterine, hediyelik eşyadan resim araç gereçlerine kadar her şey kırtasiye reyonlarında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan e-Dönüşüm 2012’ye FATİH’le merhaba dedi başlıklı makalemizde e barkod ve Fatih projesi barkod sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

cloudcomputing

Bulut Servisli Satış Programı

Bulut Servisli Satış Programı Çeşitli yazılım ve donanımların bir arada kullanılarak hızlı bir şekilde satış …