Anasayfa / Blog / Market Programı

Market Programı

Marketler günün şartlarından dolayı eski manuel iş akışından çıkmaları gerekmektedir. İşte bu amaçtan dolayı marketlerin teknolojik altyapıya sahip olabilmeleri için Market Programı geliştirilmiştir…

Market Programı ile market sahipleri stok durumlarını kolay bir şekilde takip edebilecek bunun neticesinde zamansız ve gereksiz stok tükenmelerinden kendilerini kurtarabileceklerdir. İş yoğunluğu içerisinde kasadaki mevcut para akışını kolay bir şekilde yönetebilmeye imkân tanıyan bu tür programlar market sahiplerinin en büyük yardımcısı olacaktır.

Fatura takip, çek takip, mal takip ve günlük alış-satış takip gibi çoğaltılabilecek birçok faydadan Market sahipleri yararlanabilmektedir. Market sahibi olarak tüm iş akışını sağlıklı bir şekilde yönetebilmek için mutlaka Market Programı satın alınması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Barkot Yazılım başlıklı makalemizde barkod, barkod programı ve Barkod Yazılım Barkod Yazılım Programları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Yazarkasa Pos Entegrasyonu

Barkodlu Satış Programı Fiyatları

Barkodlu Satış Programı Fiyatları Barkodlu ürün; üretici veyahut  satıcı firmanın stoklarına kayıt edilmiş ürünleri nitelemektedir.  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.