fbpx
Anasayfa / barkod programı / Mağaza Yazılım Programları

Mağaza Yazılım Programları

Mağaza Programı  Sayesinde Modern Mağazacılık Geleneksel mağazacılık ritüellerinden kurtulmanın yolu bilgi çağına uygun bir imajla mümkün olabilir. Bunun yolu ise stok bilgisi, günlük satış bilgisi, kazanç ve ciro bilgisinin hızlı bir şekilde hesaplanabilmesi gerekir. Günümüz mağazacılık anlayışında kayıpların artması veya hangi zaman, hangi ürün ve kategoride yoğunlaştığının bilinmesi satış stratejilerinin daha isabetli bir şekilde kurgulanmasını sağlıyor. Ancak gülük satış gelirlerini bile doğru hesaplamak için çok zaman harcayan mağazalar için satış stratejilerini verilerle kurgulamak mümkün olmamaktadır. Barkodlu Mağaza Satış programı ihtiyacı da esnek çözümler üretemeyen ve bazı ufak hesaplamalarda çok zaman kaybeden mağazaların taleplerini karşılamak ve rakipleriyle ödeş bir formata sahip olabilmeleri için hazırlandı.
Yılların birikimi bu yazılımda…
Mağaza programı, daha önce birçok alanda programlama yapan şirketimiz tarafından kurgulandı ve mağazacıların taleplerini karşılayabilecek düzeyde geliştirildi. Stok takiplerinin doğru ve basit bir şekilde yapılmasından, mali işlem kayıtlarının yazar kasayla beraber daha işlevsel tutulmasına kadar özellikler ayarlandı. Satışların hangi zaman, hangi ürün ve kategoride, hangi fiyat aralığında daha fazla olduğu gibi stratejilerin belirlenmesi adına önemli verileri tek tuşla sunabilecek yapıda oluşturuldu. Banka takip, tedarikçi firmanın takiplerinin de kolay bir şekilde yapılabileceği mağaza programı, bilgi çağında esnekliğe önem veren firmaların kullanabileceği değerli bir yazılım olarak piyasadaki yerini aldı.
En uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sizlere sunulacak olan mağaza programı destek hattıyla her zaman sorunlarınıza ve sorularınıza cevap verecektir.

Bir önceki yazımız olan Barkot Proğramı başlıklı makalemizde barkod programı ve barkot program hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Patronlara Özel Yönetim ve Kontrol Ekranları

Patronlara Özel Yönetim ve Kontrol Ekranları Patronlara Özel yapılan yönetim ve kontrol ekranlarını kullanarak ürünlerinizle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X