Anasayfa / Haberler / Logoist 3 ile anında logo hazırlayın!

Logoist 3 ile anında logo hazırlayın!

Logoist 3 ile anında logo hazırlayın!

Logo, kartvizit ve öbür vektör grafikler için özel görseller hazırlanmasını sağlayan vektör grafik iş istasyonu, özellikle yeni başlayanların işini oldukça basitleştirecek yapıda. Yeni başlayanların dahi profesyonelleri ve illüstratörleri hoşnut edecek kadar galibiyetli işler yapmasını sağlayacak Logoist 3 yeni versiyonuyla da oldukça iddialı.

Üçüncü versiyonla beraber tamamen yeni kullanıcı arayüzü, Touch Bar takviyeyi, Metal 2 dahil arka tasarı iyileştirmeleri ve çok daha aşırısı kullanıcıların elinin altında. Ayrıca ilave edilen şablon ve ön ayarlar ile beraber; yeni galeriler, birleştirilebilir biçimler, tarzlar, ufak fotoğraflar, filtreler ve efektler ile sıfırdan şahaneler oluşturmanız olası.

Yeni üreticiler ile ateş, kar, çim, çatlak, çentik efektleri uygulamak da oldukça basitleştirilmiş.

Piksel Modu piksel seviyesinde tasarımlar oluşturmayı basitleştirirken, X-Işını Modu ise karışık nesne ve tabaka yapıları tertip etmenin kullanışlı bir yolu olmuş. Piksel, x-ışını ve vektör modları arasında basitçe geçebileceğinizi de belirtelim. Yeni elastik biçimler, HEIF/HEVC codec takviyeyi, SVG içe aktarma, birden fazla şekilde ve çözünürlükte toplu dışarı aktarma da yeniliklerden.

Uygulamanın şu anki indirimli maliyetinin 54,99 TL olduğunu belirtelim. Mac App Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

:: Uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/logoist-3-ile-aninda-logo-hazirlayin

Bir önceki yazımız olan Nokia 2 tanıtıldı: Süper ucuz uslu telefon başlıklı makalemizde HDM, hmd ve nokia hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız