fbpx
Anasayfa / Genel / LG tüm kozlarını oynayacak!

LG tüm kozlarını oynayacak!

LG tüm kozlarını oynayacak!

Görünüşe bakılırsa Güney Koreli dev LG’nin Şubat ayının sonu için büyük tasarıları var. Şirket, MWC 2019 kapsamında tertip edeceği dev bir faallikte bir sonraki amiral gemisi modellerini dahil olmak üzere bir hayli mahsulünü bir arada tanıtacak.

Telefonunuzda kesinlikle ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

LG’nin tanıtacağı mahsullerin bütün olarak ne oldukları öğrenilmiyor olsa da söylentiler LG G8 ve LG V50 ThinQ modellerinin bu mahsullerin arasında olduğunu öne sürüyor.

Güney Koreli dev, medyaya dağıttığı davetiyesinde faalliğin ayrıntılarını da dahil etti. Bu bilgiler ışığında tanıtım aktifliği 24 Şubat tarihinde Barcelona’da tertip edilecek ve TSİ 21.30’da başlayacak.

LG G8’in faalliğin yıldızı olması bekleniyor olsa da rivayetler LG’nin V50 ThinQ modelini de faallikte tanıtacağını öne sürüyor. Şayet söylentiler isabetli ise, V50 ThinQ aynı zamanda işletme tarafından sunulan ilk 5G dayanaklı uslu telefon modeli olacak. Aynı rapor, LG G8’in V50 modelinden daha ucuz ve alışılageldik özelliklere sahip bir model olacağını iddia ediyor. Bu bazı pazarlardaki kullanıcılar ismine üzücü bir haber olabilir çünkü LG, G serisinin aksine V serisini Birleşik Kraliyet dahil olmak üzere bazı pazarlarda satışa sunmuyor.

MWC, LG’nin faalliğinin yanı gizeme bir hayli değişik teknoloji mahsulünün tanıtımına da konut sahipliği yapacak. Bu nedenle LG G8 ThinQ ve LG V50 ThinQ modellerinin yanı gizeme bir hayli değişik uslu telefon bülteni teknoloji gündemini meşgul edecek ve Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un da Galaxy S10 tezsi ve dayanabilir telefon modelini LG’nin aktifliğinden sadece dört gün evvel başka bir deyişle 20 Şubat tarihinde duyuracak olması, LG için işleri güçleştiren bir vaziyet olabilir.

Evvelki HaberPaycell Kart Dünya Çapında Misal  

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/lg-g8-ve-v50-modellerini-bir-arada-tanitabilir_80555.html

Bir önceki yazımız olan Edge'i herkes sınayabilecek! başlıklı makalemizde browser, chrome ve edge hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve …