fbpx
Anasayfa / Genel / İstanbul Kafe Programı Takibi

İstanbul Kafe Programı Takibi

Kafe Programı Takibi

Bilişimin ve cihazların gelişimiyle beraber artık kağıt ve kalemle adisyon oluşturma dönemi sona ermiş bulunmaktadır. Bütün işlemlerin dijital ortamlara aktarıldığı gibi hesap oluşturma işlemleri de dijital ortamlar üzerinden sağlanmaktadır. Bu işletmelere daha kaliteli bir hizmeti daha hızlı bir biçimde sunabilme şansı vermektedir.  Sadece işletme ve müşteri yönünde değil çalışanlar yönünden de daha rahat bir çalışma ortamı sağlamaya yardımcı olmaktadır.  Çoğu satış noktası bu gibi nedenlerden ötürü artık adisyon takip sistemi kullanmaya başlamıştır.  İnsanların her saniyesinin değerli olduğunun bilincinde olan işletmeler bu gibi otomasyonları kullanarak çok daha iyi bir hizmet sağlamakta ve müşterilerini bu noktada memnun etmektedir.  Müşterileri bekleten işletmeler iş hayatında çok uzun süre tutunamamakta ve silinip gitmektedir.

Adisyon Takip sistemi Ne işe Yarar?

Yoğun saatlerde komi ve garsonlar tüm adisyonların takibini düzenli olarak sağlayamaz aynı anda pek çok masa sipariş verebilmekte ve siparişini teslim alabilmektedir. Bu nedenle gözden kaçan ve adisyon kaydına girmeyen çok fazla sipariş olabilmektedir. Bunun önüne geçebilmenin en kolay yolu da adisyon takip sistemi kullanmaktır. Adisyon takip sistemi sayesinde hızlıca sipariş bilgisi ve masa kaydı oluşturabilmektesiniz. Bu da gözden kaçan sipariş oranını minimum seviyelere indirgeyerek maddi kayıplar yaşamanızın önüne geçmektedir. Önceden girilmiş ürün bilgileri sayesinde masalar için fiyat hesaplamasına kadar tek başına destek sağlayan bu otomasyon sizlerin pek çok iş yükünü üzerinizden alacak ve daha verimli bir çalışma izlemenize sebep olacaktır.

Adisyon Takip Sistemi Avantajları

  • Manuel ürün girişi sayesinde bütün ürünlerinizi detaylandırabilir ve kolay fiyat hesaplaması sağlayabilirsiniz.
  • Dokunmatik ekranlı bilgisayar desteği sayesinde hızlıca adisyon oluşturabilirsiniz.
  • Kolay adisyon oluşturma işlemi sayesinde en yoğun zamanlarda dahi gözden kaçan sipariş olma olasılığını en aza indirir ve geniş vadede büyük kayıpların önüne geçebilirsiniz.
  • Satış işleminizi bu sistem üzerinden gerçekleştirebilir ve her işlem için ayrı sistem kullanmanın önüne geçebilirsiniz.
  • POS cihazı ile entegre çalışmaktadır bu nedenle ödemelerinizi anlık olarak sisteme yansıtır ve masayı arşivinize ekler.

Hesap kullanmak zorunda olan hizmet firmalarında; masada servis yapılmasının yanı gizeme, ayrıca self servisin ve koli halinde satışların bulunması gidişatında, hesap sadece masaya yapılan servisler için kullanılır. Narbarkod Cafeinn programıyla hem müşterilerinizi takip edin , hem de iş yerinizde  oluşabilecek zararlardan dönün.

 

kafe programı ile herşey bir dokunuşunuza bağlı..

Bir önceki yazımız olan Kafe Adisyon Yazılımı başlıklı makalemizde adisyon takip programı 2.0 ücretsiz full, adisyon takip programı excel ve cafe adisyon programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Ürün Takip Sistemi (ÜTS)

ÜTS NEDİR? Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Projesi: Ülkemizde üretilen veya ithal edilen tüm tıbbi cihazların …

X