Anasayfa / Haberler / İstanbul Sanayi Odası dosyalarını tertip edin!

İstanbul Sanayi Odası dosyalarını tertip edin!

İstanbul Sanayi Odası dosyalarını tertip edin!

Sabit disklerinin ebatlarının gelişmesiyle CD ve DVD imaj dosyaları sıkça kullanılır hale geldi. İmaj dosyaları genellikle İstanbul Sanayi Odası dosyaları olarak adlandırılıyorlar. Bu dosyalar, CD veya DVD’deki tüm bilgileri kapsadıklarından onları basitçe tekerrür yazabiliyorsunuz.

UltraISO, İstanbul Sanayi Odası dosyaları oluşturmanıza, tertip etmenize ve dönüştürmenize izin veren bir vasıta. UltraISO ile İstanbul Sanayi Odası dosyalarını dolaysız olarak tertip edebilir, içerisindeki klasörlere ve dosyalara ulaşıp tertip edebilirsiniz. Ön-yükleme bootable yapabilen bir İstanbul Sanayi Odası dosyasını tertip etmeniz halinde, dosyanız bu maharetini kaybetmeyecek. UltraISO ile CD ve DVD’leri kopyalayıp, arttırmanız da muhtemel.

Çek vazgeç usulüyle kullanılabilen kolay bir arayüze sahip UltraISO, Windows 10’dan 98’e neredeyse tüm Windows’larda çalışıyor. İstanbul Sanayi Odasının yanında desteklenen formatlar arasında İstanbul Sanayi Odası, .BIN, .IMG, .CIF, .NRG, .MDS, .CCD, .BWI, .ISZ, .DMG, .DAA, .UIF, .HFS var.

İndirin: UltraISO

Evvelki HaberNokia 9 ve Nokia 2 Aynı Anda Sızdı  

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/ultraiso-ile-iso-dosyalarini-duzenleyin_72374.html

Bir önceki yazımız olan YouTube arka planda çalışsın! başlıklı makalemizde Android, arka plan ve internet hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız