Anasayfa / Haberler / iPhone X suratından işinden oldu!

iPhone X suratından işinden oldu!

iPhone X suratından işinden oldu!

Apple’ın bu seneye özel olarak hazırladığı premium iPhone modelinin daha ön siparişe dahi açılmadan bir hayli videosu ortaya çıkmıştı. Bunlardan en enteresanı Apple’ın Cupertino yerleşkesinde çekilmiş iPhone X vidoesuydu.

Video, Apple’ın Cupertino merkezindeki Caffè  Macs’de çekilmişti ve videoda iPhone X’in özellikleri araştırılıyordu. YouTube vlogger Brooke Peterson tarafından yayınlanan videonun Apple tarafından çekildiği düşünülmüştü. Ancak Peterson’un babasının bir Apple çalışanı olduğu ve videonun yayına girmesinen bir kaç gün sonra Apple’dan kovulduğu ortaya çıktı.

Bir çalışanın bir YouTube videosu sebebiyle işini kaybetmesi kısmetsiz bir vaziyet olsa da, Apple’ın merkezinde çekim yapmanın yasak olduğunu herkes öğreniyor. Orijinal videoda iPhone’un Anekdotlar uygulamasında Apple mahsulleri için bazı kod isimleri dahi görebiliyor. Brooke Peterson yeni yayınladığı video ile babasının Apple tarafından işten çıkarıldığını doğruladı.

Xperia R1 ve Xperia R1 Plus duyuruldu!

Sony, Xperia R1 ve Xperia R1 Plus isimlerini taşıyan iki yeni ortaya sınıf uslu telefonunu duyurdu. Düşük bütçeli kullanıcılara hitap eden bu iki yeni aygıtın bakalım teknik özellikleri nasıl? Üstün selfie becerisiyle Oppo F5 resmen tanıtıldı! Xperia R1 ve Xperia R1 Plus teknik özellkileri Yalnızca Hindistan’da satılacak olan bu iki yeni uslu telefon, belirtildiği üzere dolaysız olarak “Hint yaş…

Bir Apple çalışanın işinden olacağını dahi dahi henüz satışa çıkmayan bir iPhone modelinin kızı tarafından bir videoda sergilenmesine vesile olması hiç anlamlı değil. Brooke Peterson babasının işinden olduğunu belirten bir video yayınlasa da insanların kafasından iPhone X videosunun altında Apple’ın olduğu kuşkusu hala silinmedi.

Peterson’un bir müddet sonra yayından kaldırdığı Apple’ın Cupertino’daki merkezinde çekilen videoyu alttaki irtibattan izleyebilirsiniz.

:: Video hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/iphone-x-yuzunden-isinden-oldu

Bir önceki yazımız olan Düşük sistem ihtiyaçlı oyunlar -3 başlıklı makalemizde Day of the Tentacle Remastered, düşük sistem gereksinimli oyunlar ve Life is Strange hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız