Anasayfa / Haberler / iPhone X satış rekoru kırabilir!

iPhone X satış rekoru kırabilir!

iPhone X satış rekoru kırabilir!

Apple, bir kaç yıldır iPhone ön sipariş gidişatı ile alakalı bilgi vermiyor. Bu nedenle hakikat satış sayıları 3 Kasım’dan sonra ortaya çıkacak. Fakat bir Apple yetkilisi CNET’e yaptığı söylemede yeni iPhone’a olan arzın temennilerin çok üstünde olduğunu söyledi. Ona göre yeni iPhone ile beraber iPhone satış rekoru kırılabilir.

Morgan Stanley hafta başında yayınladığj araştırma raporunda 2018’de Apple’ın 262 milyon iPhone satabileceği iddia etmişti. Bu, 2015’te Apple’ın elde ettiği 231 milyon adetlik iPhone satışının çok üstünde. Apple, lafçısının yaptığı söyleme işletmenin gelecek sene, iPhone 6’yı piyasa sürdükleri yarıyıldan daha çok iPhone satabileceklerini gösteriyor.

Parasız iPhone 8’ler palavra çıktı!

Geçtiğimiz günlerde Suudi Arabistan’da hakikatleştirilen bir düğün davetinde paylaşılan video ile misafirlere büyük tepsilerde, kutu kutu parasız iPhone 8 dağıtıldığı görülmüştü. Meğerse kolilerde iPhone 8 yokmuş. Düğünde herkese iPhone 8 armağan etti! Reeli akraba söyledi Misafirlerden birisinin sürüklediği video, kısa müddette sosyal medyada gündem olarak bir hayli haber sitesinde gündem mevzusu olmuştu. Ancak haberin …

Apple yetkilisi devrim kalitesindeki yeni mahsulü muhtemel olan en kısa müddette isteyen her alıcıya eriştirmek için çok çalıştıklarını, internet üzerinden sipariş kabul etmeye devam edeceklerini söyledi. Yetkili, iPhone X’in 3 Kasım Cuma sabah saat 8.00 itibari ile Apple perakende mağazalarında olduğu gibi, tüm dünyadaki cerrah ve perakende ortaklarında da satışa sunulacağını belirtti.

Şu an yeni iPhone’un ön siparişe sarih olduğu ülkelerde iPhone X satın almak isteyen alıcılar için 5-6 haftalık bir bekleme süresi bulunmakta. Eskiki haberlerimizde belirttiğimiz gibi yaşanan tedarik meseleyi sebebiyle sevkiyat zamanlarının basmakalıpa dönmesi için 2018 senesini beklemek gerekiyor.

5.8 inçlik neredeyse çerçevesiz OLED bir ekrana sahip olan iPhone X, 2014’te piyasaya çıkan iPhone 6’dan bu yana en radikal tasarım farklılığının yapıldığı iPhone modeli. Apple’ın şimdiye kadar piyasaya sürdüğü en pahalı iPhone olmasına karşın alıcıların iPhone X’i satın almak için yoğun arz göstermeleri premium bir iPhone modeli beklediklerini gösteriyor. Apple’ın borsadaki paylarının 4 puan yükselmesi de yeni iPhone’a eforlu bir arzın olduğunu gösteriyor.

:: Sizce OLED ekranlı yeni iPhone satış rekoru kırabilir mi?

Kaynak : https://shiftdelete.net/iphone-x-satis-rekoru-kirabilir

Bir önceki yazımız olan Apple popülaritesini yitiriyor mu? başlıklı makalemizde Apple değerini kaybediyor, Apple fanboyluğu bitiyor mu ve Apple memnuniyet anketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız