Anasayfa / Haberler / iPhone X için 60 bin dolar istiyor!

iPhone X için 60 bin dolar istiyor!

iPhone X için 60 bin dolar istiyor!

Ön siparişin açılmasından dakikalar sonra tükenen ilk teslimat mahsuller, tertemiz bir pazarın oluşmasına neden oldu. Yeni iPhone için ilk ön sipariş vermeyi muvaffak olanlarsa eBay üzerinden telefonu satışa sunmaya başladı dahi.

Halihazırda verilen ön siparişlerin 5 – 6 hafta içerisinde teslimat edileceğini belirten Apple’ın aksine sabırsız kullanıcılar için eBay üzerinde suratlarca bülten mevcut.

TechCrunch’a konuşan bir eBay yetkilisi ilk 13 saatlik yarıyılda 37 bin iPhone X aramasının asıllaştığını söyledi. Bunların maliyetleri genelde bin dolarla 2 bin dolar arasına izlerken bazı parlak zekâlarda uçuk maliyetler istemeyi bakımsızlık etmedi.

Bunlardan en çok dikkat sürükleyeni ise 256 GB depolama kapasiteli uzay grisi iPhone X için 60 bin dolar isteyen bülten oldu. 3 Kasım günü hiç beklemeden modeli alabileceğinin taahhüdünün verildiği duyuruya varsayım edebileceğiniz üzere akdikeni çıkmadı.

iPhone X Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak?

Neredeyse 230 bin TL bedelindeki bu duyurunun aksine 20 bin TL bedelindeki bültenlerinde yer aldığı eBay’ın yanısıra ülkemizde de çerçevesiz iPhone’a ait bültenler yayınlanmaya başladı.

Apple’ın Türkiye’de ne zaman satışa sunacağı meçhul model, ülkemizdeki çevrimiçi satış kanallarında satışa açıldı. 3 Kasım günü teslim edileceği söylenen duyuruların azamiyi ise 7.800 TL olarak listelendi.

Apple’ın şu ana kadar üretmiş olduğu en özel iPhone modelinin ülkemizdeki fotoğrafı maliyetleri ise 64 GB için 6.099 TL iken 256 GB için 6.899 TL olarak söylendi. Çerçevesiz 5.8 inç büyüklüğünde OLED ekranın yer aldığı modelde Apple A11 Bionic harekâtçı, OIS yardımlı çift arka kamera ve Face ID yardımlı TrueDepth ön kamera modelin dikkat sürükleyen özellikleri arasında yer alıyor.

:: iPhone X maliyetleri hakkındaki düşünceleriniz neler?

Kaynak : https://shiftdelete.net/iphone-x-icin-60-bin-dolar-istiyor

Bir önceki yazımız olan PayPal seçeneği ödeme servisleri başlıklı makalemizde bkm express, Payoneer ve PayPal Alternatif hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız