Anasayfa / Haberler / iOS 11.2 için ilk beta versiyonu yayınlandı!

iOS 11.2 için ilk beta versiyonu yayınlandı!

iOS 11.2 için ilk beta versiyonu yayınlandı!

Yeni iOS versiyonu ile beraber ilk dikkat sürükleyen yenilik, iPhone 8 / 8 Plus ve X modellerinde yer alan hareketsiz duvar kağıtlarının, daha önceki iPhone modelleri ile buluşturulması oluyor.

Bunun yanı gizeme iOS 11.2 ile beraber AirPlay 2’yi kullanıma sunmaya hazırlanan Apple, hesap cihazı uygulamasında yaşanan animasyon meselesini ortadan kaldırıyor.

iMessage ve Apple Hisse için iCloud yardımının bu versiyon ile beraber kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Bazı emojiler için farklılıklara konut sahipliği yapan test versiyonunda, meselelerin Apple’a aktarılması için bir geri bildirim uygulaması yer alıyor.

Apple Pay bir numaralı mobil cüzdan oldu!

Apple Hisse bir numaralı mobil cüzdan oldu!

Apple Hisse, kullanımı süratle yaygınlaşan mobil cüzdanlar arasında birinci sırada yer aldı Android Hisse, Samsung Hisse, Barclays gibi temassız ödeme ve mobil cüzdan uygulamalarının toplam pazar hisseyi yalnızca % 10. Apple tarafında ise 2014 senesinde piyasaya sunulduğundan bu yana, faaliyet gösterdiği 20 ülkede yapılan temassız uslu telefon ödemelerinin %90’ını asıllaştırdığı görülmekte. Apple Hisse yarışın …

Yeni iOS versiyonuna aktüellenecek modeller

Yeni iOS versiyonu;  iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9 inç iPad Pro, 2. jenerasyon 12.9 inç iPad Pro, 1. jenerasyon 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. jenerasyon, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. jenerasyon modellerini destekliyor.

:: Apple’ın iOS 11.2 versiyonunun testlerine geçiş yapması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/ios-11-2-icin-ilk-beta-yayinlandi

Bir önceki yazımız olan OnePlus 5T basın görseli ortaya çıktı! başlıklı makalemizde basın görseli, evan blass ve evleaks hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

cloudcomputing

Bulut Servisli Satış Programı

Bulut Servisli Satış Programı Çeşitli yazılım ve donanımların bir arada kullanılarak hızlı bir şekilde satış …