fbpx
Anasayfa / Genel / Honda’dan altın seri!

Honda’dan altın seri!

Honda'dan altın seri!

50. yıldönümü her zaman ehemmiyetlidir ve bu surattan da Honda’nın Avustralya’daki 50’nci satış senesini mahsullerini kapadığı yeni renkler ile kutlaması pek donakaltıcı değil.

Telefonunuzda kesinlikle ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Honda, Avustralya’da ilk mağazasını 4 Şubat 1969 senesinde açmıştı. Şirket, altın yıldönümü, hemen evvelinde gösterdiği tekil imal altın cihazları ile kutladı. Ve şayet merak ediyorsanız; evet bu mahsullerin arasında altın bir jeneratör ve altın bir çim biçme cihazı da yer alıyor.

Honda Australia CEO ve idareyici direktörü Hiroyuki Shimizu, yaptığı söylemede “sene dönümlerini ve eşsiz spektrumlarını yiğit ve cümbüşlü” bir biçimde kutlamayı uygun bulduklarını söylerken, “daha evvel hiç altın bir biçme aygıtı veya jeneratör gördünüz mü” sualini de soruyordu.

Bu altın makinelerin arasında Civic Type R ve NSX de bulunuyor. Ayrıca şirketin iki tekerlekli mahsulleri CBR1000RR Fireblade ve CRF50F arazi motosikleti de bu serinin içerisinde yer almakta.

Evvelki HaberChromium Tablanlı Edge’i Herkes Sınayabilecek Sonraki HaberApple, Microsoft’u Çok Kısa Bir Vakit Geçti

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/hondadan-altin-yildonumune-altin-seri_80534.html

Bir önceki yazımız olan Apple, Microsoft'u geçti ama... başlıklı makalemizde is-dunyasi ve Microsoft hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve …