fbpx

Hırdavat Barkod Sistemi

Hırdavat Barkod Sistemi çivi, çekiç, vida, dübel gibi bir çok ufak ürünle uğraşmak çok zahmetli bir iştir. Sizlerin bu yükünü hafifletmek için geliştirdiğimiz Hırdavat Barkod Sistemi ile bütün ürünleriniz kontrol altında olacak. Artık müşterileriniz beklemeyeceksiniz ve hem onlar hem siz memnun olacaksınız. Dilerseniz ağırlıklı ürünleri barkodlu terazi ve pc bağlantılı terazi ile tartıp Narplus Barkod Sistemi’ ne entegre olarak çalışabilirsiniz. Dilerseniz yazarkasa’ya bağlayabilir dilerseniz fiş yazıcıya bağlayıp direk bilgilendirme fişi çıkarabilir ve barkodlu satış gerçekleştirebilirsiniz.

Hirdavatbarkod &Ndash; Barkod Sistemi

 

Hırdavat Barkod Sistemi Faydaları

Hırdavat Barkod Sistemi Faydaları Günümüzde şirketler ürettikleri ürünlerde barkod kullanmaya başlamışlardır. Şirketler, ürünleri için kullandıkları barkodlar sayesinde ilk üretimden son kullanıcıya kadar istediği ürüne kolayca ulaşabilmektedirler. Böylece ürünle ilgili ortaya çıkan sorunlarda ilk elden teknik destek sunabilme imkanına sahip olmaktadırlar.

Barkod sistemi sayesinde üretici şirketler, toptancılar hatta perakende satıcılar dahi hangi üründen ne kadar satıldığını, ürünlere ne kadar rağbet olduğunu barkodlama sistemi aracılığıyla analiz edebilmektedirler.  Barkodlardaki asıl ayrım barkodun üzerindeki numaralardan oluşmaktadır.

 

Hirdavat-Barkod-Sistemi

Hırdavatlarda Barkodlu Satış

Hırdavat Barkod Sistemi Barkod, ürünün bir nevi kimliğidir, 1940’ların sonlarına doğru yaygın hale gelen barkod; artık tüm dünyada aktif bir biçimde rol almaktadır. Hatta barkodsuz ürünlerin tüketilmesi kesinlikle yasaktır. Bu yüzden sizler de gerek müşterilerinizin içini rahat tutmak gerekse daha kurumsal bir şirket olabilmek adına barkodlama sistemlerini kullanabilirsiniz. Bu sayede hem satış esnasında hırdavat barkod sistem hem envanter takipleri esnasında sizlerin pek çok işlemi hızlanacaktır.  Zira barkodun insanlığa en büyük verimi hız olmaktadır. Barkod üzerinden faturalandırma yapabilir, ürün takibi yapabilir, stok ve depo yönetimi sağlayabilir, cari oluşturabilirsiniz. Satışlarınızı da barkod okuyucu kullanarak hiçbir şekilde klavye kullanamadan seri bir biçimde gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Hız ve imaj sizleri her zaman rakiplerinizden önde tutacak ve kurumsal bir imaja sahip olmanızı sağlayacaktır.

Barkodlu Hızlı Satış Hakınnda Bilgi İçin Tıklayınız

Barkod Numarası Nedir? Barkod Numarası nasıl oluşturulur?

Barkodun başlangıcından itibaren ilk sayılar her zaman ülke kodunu belirtir. Örnek olarak 50 ile başlayan barkod numaraları İngiltere, 869 ile başlayan barkod numaraları Türkiye’nin malı olan bir ürünü incelediğimizi bize göstermektedir.

 

Anahtar Kelimeler: Hırdavat barkod, hırdavat barkot, hırdavat barkod programı,  hırdavat barkod sistemi, hırdavat yazılım, nalbur barkot, nalbur barkod sistemleri, nalbur bakod programı, nalbur barkot programı