Anasayfa / Haberler / Haftanın en çok indirilen filmleri – 30 Ekim

Haftanın en çok indirilen filmleri – 30 Ekim

Haftanın en çok indirilen filmleri – 30 Ekim

1- Cars 3

Yeni jenerasyon süratli yarış otomobilleri tarafından aymaz avlanan efsanevi Şimşek McQueen, hoşlandığı sporda aniden bir kenara itilmiştir. Oyuna geri dönmek için arzulu genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in desteğine, kazanmak için bir tasarıya, merhum Hudson Hornet’in verdiği esine ve birkaç beklenmedik numaraya gereksinimi vardır, işinin henüz bitmediğini ispatlamak, Piston Kupası’nın en büyük yarışında bu şampiyonun vicdanını deneyecektir.

2- War for the Planet of the Apes

Maymunlar Cehennemi: Şafak Müddeti’nde Kobo’nun hıyanetine uğrayarak, ırkından büyük kayıplar veren Sezar, insanlığın onları bağışlamayacağını öğrenerek savaşa hazırlanıyordu. 3 sene sonra gelen devam filmi Maymunlar Cehennemi: Savaş, bizi bir evvelki filmi vazgeçtiğimiz yerden alıyor ve savaşın ortasına götürüyor.

3- Annabelle Creation

Oyuncak bebek üretimiyle uğraşan bir adam ve eşi müthiş bir aile yaşamı sürerken büyük bir felaketle karşı karşıya kalırlar. Ufak kızları yaşamını kaybeder. Aradan birkaç sene geçtiği halde acıyı atlatamayan çift kapanan bir yetimhanenin kızlarını ve misyonlu rahibesini konutlarında konuk olarak ağırlarlar. Ancak bu ufak kız grubu, özellikle de Janice, oyuncakçının yarattığı lanetli Annabelle’in gayeyi olacaktır.

4- Spider-Man: Homecoming

Yenilmezler ile yaşadığı serüvenin sihrine kapılan genç Peter kendini ispatlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği bir hayli değişik mesullüğü vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile dostluğunu ilerletmiştir. Mektep yaşamına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter’ın usunda ise kabahatle savaşmak ve dünyayı daha tehlikesiz bir hale getirmek vardır. Vulture tertemiz bir düşmanı yaşadığı kente yolladığında ise Peter’ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en bedelli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır.

5- Atomic Blonde

Kasım 1989… Berlin’i ikiye ayıran duvar devrilmek üzeredir. Britanya saklı servisinde misyonlu olan deneyimli MI6 casusu Lorraine Broughton Theron başka bir casusun öldürülmesini incelemek üzere Berlin’e gönderilir. Can Veren casus Doğu’daki kaynağından bir liste almıştır ve bu, iki tarafın çifte casusluğunu yapanların listesidir. Fakat liste, can veren casusun üzerinden çıkmaz. Berlin duvarının devrildiği gece casus Broughton’ın üstü olan meslektaşı cadde ortasında vurularak öldürülür ve Lorraine, Londra’ya dönerek başından geçenleri anlatır. Fakat hiçbir şey reelinde sandığı gibi değildir.

6- American Made

Barry Seal:Firarici filminde Tom Cruise, Yarının Hududunda Edge of Tomorrow filminde beraber çalıştığı rejisör Doug Liman Geçmişi Olmayan Adam, Bay ve Kadın Smith ile tekerrür toplanıyor. Barry Seal ismindeki dolandırıcı kaptanın afallatıcı ve reel serüvenini anlatan film, Seal’in Amerika tarihindeki en büyük saklı harekâtı yürütmesi için CIA tarafından işe alınmasını mevzu alıyor.

7- The Dark Tower

Stephen King’in kült romanları arasında yerini alan seri Roland Deschain’ın sırlı Kara Kule’yi arayışını işliyor. Western cinsi bir dünyada, kendi can vermekte olan âlemini kurtarmak için ismi geçen kuleden medet uman silahşörün karşısında onu durdurmaya çalışan düşmanlar da olacak.

8- Jungle

Gezgin Yossi Ghinsberg’in kendi hayat öyküsünden yola çıkılarak çekilmiş olan Jungle reel bir yaşamda kalma hikayesi anlatmakta. ’80’lerin ilk senelerinde, o gizemeler 22 yaşında olan İsrailli seyyah Yossi, İsviçreli hoca Marcus ve Amerikalı resim sanatçısı Kevin, Bolivya’nın La Paz şehrine doğru yola çıkarlar. Meraklı gezginler bu yolculuğun yaşamlarının en coşkulu macerayı olacağından emindirler. Amazon’un derinliklerine giden yolda rehberleri, Bolivya’da yeni tanıştıkları Avusturyalı Karl Ruprechter’dir. Yaşamlarının serüveni olarak çıktıkları yolculuk, yaşamlarını karartacaktır.

9- Baby Driver

Hırsızlık çetelerinin kabahat mahalinden kaçışını sağlayan hünerli genç bir sürücü olan Baby Ansel Elgort, yaptığı işte en iyi olabilmek için şahsi “şarkı listesi”nden efor almaktadır. Düşlerinin kızına Lily James tesadüftüğünde ise, kabahat batağındaki yaşamından pak bir kaçış için bir fırsat görür. Ancak onu bu işlere zorlayan ve de tehdit eden kabahatli işvereninden Kevin Spacey, aşk ve serbestliğe kaçabilmesi için müzikle de yüzleşmesi gerekecektir

10- Overdrive

Overdrive, iki soyguncu kardeşin Fransa’nın güneyine yeni fırsatlar için otomobille yolculuk yapmasına ve orada bir kabahat ağının işvereniyle tanışmasına odaklanıyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/haftanin-en-cok-indirilen-filmleri-30-ekim

Bir önceki yazımız olan Destiny 2 Curse of Osiris fragmanı yayınlandı! başlıklı makalemizde Destiny 2, destiny 2 cure of osiris ve destiny DLC hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız