Anasayfa / Haberler / Haftanın Android Uygulamaları – 29 Ekim

Haftanın Android Uygulamaları – 29 Ekim

Haftanın Android Uygulamaları – 29 Ekim

Bir Hayli değişik uygulamanın bulunduğu listemize geçmeden evvel sıralanan bu uygulamaların, popülerlik derecesi ve aktüelleme sıklığı gibi muhtelif kriterler korunarak itinayla seçildiğini belirtmekte bereket var.

Haftanın Android Uygulamaları – 15 Ekim

Android işletim sistemi ile çalışan aygıtların uygulama mağazası olan Google Play Store’da, öne çıkan bir hayli değişik uygulamayı sizler için listeledik. Her hafta kumpaslı olarak hazırladığımız Haftanın Android  Uygulamaları derlememizde bakalım bu hafta hangi uygulamalar var. Haftanın Android Uygulamaları – 8 Ekim Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları! Bir Hayli değişik uygulamanın bulunduğu listemize geçmeden evvel sıralanan bu uygulamaların, popü…

Icon Pack Mixer

isminden de anlaşılabileceği üzere Icon Pack Mixer, tereddüt kullanıcılar için bir hayli değişik ikon kolisini karıştırarak kullanmanızı sağlayan bir uygulama.

:: Icon Pack Mixer uygulamasını indir!

StreetComplete

Sosyal bir harita anlamında çalışan bu uygulama, aynı bölgedeki insanların aralıksız bilgi aktüellemesine izin vererek en doğru biçimde manipülasyon yapmakta.

:: StreetComplete uygulamasını indir!

 

NavBar Animations

NavBar Animations, rastgele bir Root yetkisine lüzum dinlemek sızın, telefonunuzun sanal tuş kısmına muhtelif animasyonlar ilave etmenize izin veren bir uygulama.

:: NavBar Animations uygulamasını indir!

LaunchBoard

LaunchBoard, ana ekranınız üzerinden beğendiğiniz öbür uygulamalara süratli bir biçimde ulaşabilmeniz için planlanmış bir kısayol uygulaması.

:: LaunchBoard uygulamasını indir!

Night Run

Night Run, baki koşu anlamında hazırlanmış, eşsiz bir atmosfere sahip cümbüşlü bir serüven oyunu.

:: Night Run uygulamasını indir!

Flappy Dunk

Kolay bir hakimiyet enerjiğine sahip olmasına rağmen Flappy Dunk, direnerek çoğalan güçlük seviyeleriyle tek elle oynanabilecek zevkli oyunlardan birisi.

:: Flappy Dunk uygulamasını indir!

:: Siz bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/haftanin-android-uygulamalari-29-ekim

Bir önceki yazımız olan TurkNet nasıl bir kullanıcı deneyimi sunuyor? başlıklı makalemizde internet, internet bağlantısı ve TürkNet hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız