fbpx
Anasayfa / Genel / Google Pixel 2’ye erteleme şoku!

Google Pixel 2’ye erteleme şoku!

Google Pixel 2’ye erteleme şoku!

Pixel ailesinin ilk kez tanıtıldığı dönemde de benzer problemler yaşayan ve Pixel ile Pixel XL modellerini sahiplerine ulaştırmakta oldukça zorlanan Google, Pixel ailesinin en yeni üyesinin beyaz renk seçeneği konusunda da kabus görüyor.

Zira Pixel 2‘nin beyaz modeli için ön sipariş veren kullanıcılara Ekim ayı içerisinde bir tahmini teslimat tarihi belirtilmişti. Fakat bugün yapılan açıklamayla birlikte bu tarihin Kasım ayının son günlerine çekildiği görüldü.

Google bu erteleme haberini ön sipariş verenlerin e-posta adreslerine gönderdiği bir bildiri ile açığa çıkarırken, ertelemeye aşırı bir tepki gelmemesi adına da ücretsiz Live Case kodu dağıtılacağını belirtti. Bu kodun ayrı bir e-posta ile iletildiğini de hatırlatalım.

Bu ertelemenin arkasında yatan sebep ise gizli tutuluyor. En azından şimdilik Google tarafından resmi bir açıklama yapılmadı ve ön sipariş verenlerin neden bir aydan daha uzun bir süre beklemek zorunda kalacağı belirtilmedi.

:: Google’ın bu ertelemesini neye bağlıyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/google-pixel-2-erteleme-soku

Bir önceki yazımız olan Facebook intihar serisine bir yenisi daha eklendi! başlıklı makalemizde facebook canlı baba intihar, facebook canlı yayın ayhan uzun intihar ve facebook canlı yayında intihar hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve …