Anasayfa / Haberler / Google aramalarına ehemmiyetli yenilik!

Google aramalarına ehemmiyetli yenilik!

Google aramalarına ehemmiyetli yenilik!

Ürün Müdürü Evelyn Kao blog paylaşımıyla, Eğer Avustralya’da yaşıyorsanız otomatik olarak Avustralya için ülke hizmeti alınacağını ama Yeni Zelanda’ya seyahat ederseniz, neticelerinizin otomatik olarak Yeni Zelanda’ya geçeceğini ifade ediyor. Avustralya’ya döndüğünüzdeyse aralıksız olarak Avustralya ülke hizmetine geri döndürüleceğiniz belirtiliyor.

İsterseniz almak istediğiniz ülke hizmetine el ile geri dönme olanağınızı da bulunuyor. Öte yandan, Ayarlar menüsüne giderek daha önceki ülke URL’lerini kullanarak istediğiniz hizmete ulaşmak artık çalışmayacak. Hangi ülke hizmetinden yararlandığınızı görmek içinse arama neticeleri sayfasının en altına bakmak yeterli olacak.

Arama devi, farklılığın kullanıcılara gelişmiş arama tecrübeyi sunacağının ve konum da dahil arama sorgunuz ile öbür bağlamlara direnen en verimli bilgileri sağlayacağının lafını veriyor.

:: Arama için bu yenilik mevzusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/google-aramalarina-onemli-yenilik

Bir önceki yazımız olan Dünyayı değiştiren 8 büyük teknoloji projesi! başlıklı makalemizde 8 büyük teknoloji projesi, apollo uzay programı ve avrupa x-ışını serbest elektron lazeri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız