Anasayfa / Haberler / God of War ne zaman geliyor?

God of War ne zaman geliyor?

God of War ne zaman geliyor?

Paris Game Week kapsamında tertip edilen konferans içerisinde yayımlanan video, God of War hayranlarını üzecek derecede kısa olsa da, Kratos ve oğlunun nasıl bir geçim içerisinde olacağını gözler önüne sermeye çalışıyor denebilir.

Çünkü videoda oldukça kısa bir kavga et sekansına şahitlik ediyoruz ve bu esnada da Kratos hem oğluna ders veriyor hem de onun desteğiyle karşısındaki düşmanları yenmeyi muvaffak oluyor. Bu da reyin içerisinde yan şahsiyet olarak Kratos’un oğlunun bir hayli etkin bir biçimde yer alacağını göstermiş oldu.

Ne yazık ki video bunun dışında rastgele bir bilgi kapsamıyor ama yazımızın başında da belirttiğimiz gibi en azından God of War’un önümüzdeki altı aylık süreç içerisinde piyasaya sürüleceğini bilmiş olduk. Sony’nin genel programına uygun hareket edilirse ve bir ertelenme yaşanmazsa, bu tarihin 2018 senesinin Mart ayı olacağını da hipotez ettiğimizi belirtelim.

:: Yeni oyundan neler bekliyorsunuz?

Kaynak : https://shiftdelete.net/god-of-war-ne-zaman-geliyor

Bir önceki yazımız olan Nikon bir fabrika daha kapattı! başlıklı makalemizde nikon, nikon düşüşte ve nikon fabrika kapattı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız