Anasayfa / barkod programı / Giresun Barkod Sistemi

Giresun Barkod Sistemi

Biliyoruz ki yapılan işi en hızlı şekilde değil hakkıyla yapmak çoğu sektörde doğru kabul edilmektedir. 35 yıldan fazla bu sektörde yerimizi en iyi düzeye getirerek yapılan programların ve yazılımların arkasında her zaman durmaktayız. 

Giresun barkod sistemi online ortamda hizmet vermekte olan otomasyon yazılımlarından Narbarkod olarak yıllardır sürdürdüğümüz sistem desteğine önem verdiğimiz market şarküteri programı, depo takip sistemi, kasiyer takip yazılımları, hızlı satış programlarıyla beraber profesyonel anlamda oluşturduğumuz uzmanlarımızla beraber satış öncesi ve sonrası ilk gün ki gibi güleryüzlü her an desteğe açık bir kadroyla beraber yolumuza devam etmekteyiz. Daha detaylı destek için aşşağıda ki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

1000 lerce referans, binlerce mutlu müşteri Giresun Barkod sistemi fiyatları ve kurulum için bizi 0850 644 25 22 – 0552 231 66 67 numaralardan arayabilirsiniz. Kötü destek sistemini ortadan kaldırdır…

Bir önceki yazımız olan Mağaza Barkod Programı başlıklı makalemizde barkod, barkod programı ve mağaza hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …