Anasayfa / Haberler / Geliştiricilere iPhone X ihtarı!

Geliştiricilere iPhone X ihtarı!

Geliştiricilere iPhone X ihtarı!

5.8 inçlik nerdeyse çerçevesiz OLED bir ekrana sahip olan premium iPhone modelinin ekran tasarımı tam App Store uygulamalarının aktüellenmesine neden olacak. TrueDepth kamera sisteminin yer aldığı ekranın üst kısmındaki çentik nedeniyle geliştiriciler uygulamalarını yeni iPhone’a özel bir formata sokmak zorundalar.

Apple geliştirici bloğunda yayınladığı bir iletide uygulamaların Xcode’deki iPhone X simülatörü kullanılarak test edilmesi mevzusunda geliştiricileri uyarıyor. Apple’ın iletiyi geliştiricilerin Xcode’ı kullanarak uygulamalarında yeni iPhone’un özelliklerini test ettikten sonra ekran görüntüleri sürükleyip yeni meta bilgileri ve uygulamayı iTunes Connect’a yüklemeleri ile alakalı şimdilik kolay bir ihtar kalitesinde.

Steve Jobs imzalı mecmua rekor maliyete satıldı

Teknoloji dünyasının en ehemmiyetli adlarından biri Steve Jobs, can verdikten sonra da bedelini hiç kaybetmeye şahıslardan oldu. Yaptığı yenilikler, söylemleri ve sunumları derken şimdi de imzası dahi yüksek kıymet görmeye başladı. Steve Jobs’un seneler evvel imza attığı bir mecmua müzayedetme yoluyla satıldı. Steve Jobs imzalı mecmua müzayedetme ile satıldı! 24 Ekim 1988 tarihinde yayınlanan Newsweek mecmuası, müzayedetme …

27 Ekim itibariyle ön siparişe açılan iPhone X, 3 Kasım’dan itibaren alıcılara erişecek. Yeni siparişlerin varsayımı teslimi ise Aralık ayı ortalarında olacak. Apple, 3 Kasımı beklemeden bazı siparişleri şimdiden kargoya vermiş görünüyor. Alıcılar UPS kargonun sisteminde satın aldıkları mahsulü görmeye başladılar. Bu da bazı ünlü alıcıların 3 Kasım’dan evvel OLED ekranlı yeni iPhone’a kavuşabileceklerini gösteriyor.

:: Apple’ın yeni iPhone’da kullandığı ekran tasarımı sizce dezavantaj oluşturacak mı?

Kaynak : https://shiftdelete.net/gelistiricilere-iphone-x-uyarisi

Bir önceki yazımız olan iPhone X suratından işinden oldu! başlıklı makalemizde Apple iPhone X yüzünden çalışanını kovdu, Brooke Peterson iPhone X ve Caffè Macs' iPhone X hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız